Wśród dzisiejszych spotkań Ligi Europy możemy znaleźć kilka takich, w których mocno faworyzowane przez bukmacherów zespoły, wcale nie są pewniakami do zwycięstwa. Gdzie szukać niespodzianek? Proponowane typy bukmacherskie zakładają dość niespodziewany przebieg meczów z udziałem Napoli oraz Valencii. Typy dnia na Ligę Europy.

? 20 PLN DARMOWY ZAKŁAD od ETOTO

Single
Valencia – Krasnodar
Liga Europy
07.03.2019, 21:00
Typ: X2
kurs: 2.75
stawka: 6/10 ⛔6
Single
Napoli – Salzburg
Liga Europy
07.03.2019, 21:00
Typ: X2
kurs: 2.62
stawka: 4/10 ⛔4

 

Valencia – Krasnodar typy dnia

Krasnodar prezentuje się w trwającej edycji Ligi Europy bardzo dobrze. Wygrana w dwumeczu 1/16 finału z Bayerem Leverkusen najlepiej to potwierdza. Dobrym miernikiem możliwości Krasnodaru przed starciem z Valencią były grupowe mecze z Sevillą. Nietoperze prezentują nieco niższą jakość niż zawodnicy z byłego klubu Grzegorza Krychowiaka, zdobywają jednak i tracą o wiele mniej goli. Styl gry Valencii jest bardziej defensywny – mniej fajerwerków i emocji, ale równie wysoka skuteczność.

Krasnodar wygrał z Sevilą w domu, a na wyjeździe przegrał 0-3. Spotkanie Hiszpanii było jednak o tyle dziwne, że zawodnicy z Rosji stracili 2 gole na samym jego początku. Te trafienia oraz późniejsza czerwona kartka całkiem zabiły mecz. Czy typy bukmacherskie na X2 nie są w tym przypadku zbyt dużym ryzykiem? Kursy na gospodarzy są przesadnie niskie, a kwestia zwycięstwa nie jest w tym przypadku oczywista. Uważam, że Krasnodar stać na dobry występ i wywiezienie z Mestalla remisu. W zespole gospodarzy nie zobaczymy trzech dość ważnych ogniw – niedostępni są środkowi obrońcy – Garay i Roncaglia, a także rozbijający ataki rywali defensywny pomocnik Kondogbia. Czyżby osłabiony środek defensywy i pomocy miał zadecydować o końcowym wyniku?

Napoli – Salzburg typy bukmacherskie

Kolejne starcie, w którym bukmacherzy zdecydowanego faworyta upatrują w zespole gospodarzy. Drużyny gości nie trzeba chyba przedstawiać – na swoim podwórku są bezkonkurencyjni. Wielkie pieniądze wpompowane w klub sprawiły, że Salzburga boją się niemal wszyscy również w Lidze Europy. Wygrane z Celtikiem i Lipskiem, czy egzekucja na Club Brugge najdobitniej pokazują siłę Byków. Typy bukmacherskie na Napoli są po prostu nieopłacalne. Za czystą „jedynkę” bukmacherzy płacą naprawdę niewiele w stosunku do siły Red Bulla.

Napoli wielokrotnie zawodziło w najbardziej niespodziewanych momentach. Gospodarze w teorii powinni rzucić wszystkie siły na Ligę Europy – w Serie A mają bezpieczną przewagę nad grupą pościgową, a Juventusu już nie dogonią. Uważam jednak, że Napoli będzie musiało dziś naprawdę solidnie popracować, aby odnieść zwycięstwo. Kursy na Salzburg są niezwykle kuszące, a remis w tym spotkaniu nie byłby wcale wielką sensacją. W związku z tym, swoje typy dnia kieruję w stronę gości, a propozycja na ten mecz to X2 z kursem 2.62.

? 20 PLN DARMOWY ZAKŁAD od ETOTO

 

Dołącz do grupy Typeria na Facebook’u. Kupony, dyskusje o typach, wymiana myśli i informacji, a do tego codzienny konkurs typerski z nagrodami w postaci bonusów u legalnych bukmacherów.