Już o 20:45 Luksemburg podejmie u siebie Mołdawię w ramach rozgrywek grupy D Ligi Narodów UEFA. Z bukmacherskiego punktu widzenia, spotkanie to zapowiada się niezwykle ciekawie. Zapraszam na typy dnia oraz analizę meczu Luksemburg – Mołdawia.

Single
Luksemburg – Mołdawia

Liga Narodów UEFA
08.09.2018 godz. 20:45
Typ: 1
kurs: 2,33
stawka: 8/10 ✅ +10,64
Single
Luksemburg – Mołdawia

Liga Narodów UEFA
08.09.2018 godz. 20:45
Typ: obie strzelą
kurs: 2,26
stawka: 8/10 ⛔8

?Darmowy zakład 100zł od Fortuny!?

Luksemburg – Mołdawia typy dnia

Jeszcze 10 lat temu Luksemburski futbol znajdował się na poziomie tego prezentowanego przez San Marino, czy też Wyspy Owcze. Jednak w ostatnich latach piłka nożna bardzo się zmieniła, nie ma już murowanych faworytów, a zespoły uznawane niegdyś za dostarczycieli punktów, dziś sprawiają kłopoty najlepszym. Idealnym przykładem takiej drużyny jest właśnie Luksemburg. Dziś przed spotkaniem z reprezentacją tego kraju rywale nie zastanawiają się już ile strzelą goli. Obecnie muszą głowić się, czy w ogóle uda im się z tego małego państewka wywieźć jakieś punkty.

Wszyscy pamiętamy sensacyjny remis z Francją, niektórzy jednak mogli nie dostrzec dalszych rezultatów osiąganych przez tą ekipę. Wygrane z Albanią, Białorusią, Węgrami, Gruzja. Remisy z Bułgarią i Senegalem. Czy trzeba mówić więcej? Wymienione wyniki pokazują, że z Luksemburgiem liczyć musi się każdy. W starciu z Mołdawią to gospodarze są faworytem i trzeba to głośno powiedzieć. Zwłaszcza, że goście w wyjazdowych spotkaniach spisują się  bardzo słabo, a w ostatnich 28 delegacjach zdołali wygrać jedynie z Andorą i San Marino. Zakłady na Luksemburg, to moim zdaniem dzisiejsze typy dnia. Kursy na wygraną gospodarzy wynoszą w Fortunie 2,33.


Luksemburg – Mołdawia darmowe typy bukmacherskie

Reprezentacja Luksemburga, pomimo niezłej formy ma do poprawy jeszcze wiele elementów gry. Bardzo zastanawia mnie, czy w związku z dobrym występami na scenie klubowej i reprezentacyjnej, wśród zawodników nie pojawi się presja dobrego wyniku. Dotychczas nie oczekiwano od nich zbyt wiele, porażki przyjmowano ze zrozumieniem, a każdy punkt był powodem do świętowania. Luksemburg znajduje się już w innym miejscu i w starciach z zespołami pokroju Mołdawii kibice oczekują dobrej gry i punktów. Dodatkową presję nakładają na siebie również sami gracze, których apetyty również rosną w miarę jedzenia. Poprzednie 3 spotkania pomiędzy tymi drużynami zakończyły się wynikami bezbramkowymi.

Uważam, że dzisiejsze starcie będzie całkiem inne niż poprzednie pojedynki tych drużyn. Luksemburg ma spore szanse na dobry wynik w grupie D Ligi Narodów i z pewnością będzie chciał zacząć rozgrywki od mocnego akcentu. Sądzę, że grając o zwycięstwo Luksemburgowi może być trudniej niż w przypadku przyjęcia stylu bardzo defensywnego i nastawionego na kontry. Spotykają się równorzędni rywale i kwestia zwycięstwa jest sprawą otwartą. Lekkim faworytem są gospodarze, Mołdawii nie można jednak skreślać. W związku z tym, drugim ciekawym typem na ten mecz jest zakład obie strzelą, którego kurs wynosi w Fortunie 2,26.

?Darmowy zakład 100zł od Fortuny!?