Niezbyt dobrze powodzi się w Lidze Narodów przedstawicielom Wielkiej Brytanii. Awansu do wyższej dywizji nie zdołała wywalczyć Walia, a relegowane zostały Irlandia oraz Irlandia Północna. Szkoci do awansu potrzebują 3 punktów. Jak widzimy ich szanse? Sprawdźcie typy bukmacherskie oraz zapowiedź tego meczu.

Single
Szkocja – Izrael
Liga Narodów
20.11.2018 godz. 20:45

Typ: Izrael (handi. 0:1)
kurs: 1,95
stawka: 8/10⛔
Single
Szkocja – Izrael
Liga Narodów
20.11.2018 godz. 20:45
Typ: 1 gol po 28minucie
kurs: 1.99
stawka: 4/10⛔


?Odbierz 10 + 50 PLN za darmo od Forbet!?

Szkocja – Izrael kursy

Problemem gospodarzy są kontuzje oraz braki kadrowe. W dzisiejszym meczu nie wystąpią m.in. Craig Gordon, Charlie Mulgrew, Robert Snodgrass, Leigh Griffiths, Steven Naismith, Matt Ritchie i Kieran Tierney. To cała plejada nazwisk z przeszłością w Premier League i niezłym doświadczeniem. Bez nich siła Szkocji jest zdecydowanie mniejsza. Na pozycji stopera z konieczności wystąpi ponownie Robertson, który jest przecież typowym bocznym obrońcą. Typy bukmacherskie na Szkotów są obarczone bardzo dużym ryzykiem, dodatkowo nie zachęcają do nich zbyt niskie kursy.

Oferowane obecnie przez bukmacherów 1,80 to zbyt mało, aby podejmować ryzyko stawiania na zespół trapiony przez urazy i występujący w awaryjnym składzie personalnym. W lepszej sytuacji przed tym spotkaniem wydają się być goście, którym do awansu wystarczy remis. Izrael z pewnością nie ruszy do ataku i będzie mógł liczyć na kontry. Biorąc pod uwagę dość chwiejną Szkocką obronę oraz przebieg pierwszego starcia, nie będzie nadużyciem stwierdzenie, że czekające nas spotkanie nie ma wyraźnego faworyta. Typy bukmacherskie w stronę gości wydają się być jednak o wiele bardziej opłacalne.


Szkocja – Izrael typy bukmacherskie

Izrael grając w roli gospodarzy pokonał Szkocję 2:1. Goście dość szybko objęli prowadzenie, jednak zostali zdominowani w dalszej fazie meczu. Izrael stworzył sobie sporo okazji strzeleckich i wynik mógł być jeszcze bardziej okazały. Szkoci w sobotę ograli Albanię na wyjeździe aż 4:0, jednak nie sądzę, by wyciąganie jakichkolwiek daleko idących wniosków z tego meczu miało sens. Wszystko dlatego, że cały pojedynek został ustawiony już w 22 minucie, kiedy to czerwoną kartką ukarany został Mavraj i gospodarze przez ponad 70 minut musieli radzić sobie w osłabieniu.

Izrael jest rozpędzony, a po domowym zwycięstwie ze Szkocją okazał się lepszy również od Albanii. Wrażenie musi również robić wynik ostatniego spotkania towarzyskiego i wygranej aż 7:0 z Gwatemalą. Uważam, że goście mają dziś szanse ugrać przynajmniej remis. W związku z tym, polecam typy bukmacherskie na X2. Kurs na to zdarzenie wynosi w Forbet 1,90.

Ciekawie prezentuje się również oferowany przez Fortunę typ: 1 gol padnie po 28 minucie spotkania. Wiele wskazuje na to, że początek spotkania będzie przebiegał dość spokojnie i żadna z drużyn nie będzie chciała rzucić się do huraganowych ataków. Szkoci zdają sobie sprawę ze swoich problemów w defensywie i prawdopodobnie dopiero w dalszej fazie spotkania będą chcieli podjąć większe ryzyko. Kurs na pierwszą bramkę w meczu po 28 minucie wynosi 1,99.

?Odbierz 1250 PLN od Forbet!?