Spotkanie 2 kolejki Ligi Mistrzów. Valencia podejmie na własnym stadionie Ajax. Jakie typy bukmacherskie wybrać na to starcie? Czy goście podtrzymają swoją serię meczów bez porażki? Zapraszam na zapowiedź tego pojedynku oraz proponowane typy dnia.

Kod promocyjny: TYPERIAPL
>>Odbierz 500 PLN bez ryzyka<<


Valencia – Ajax typy bukmacherskie

Sytuacja w Valencii wydaje się być ustabilizowana, mimo kontrowersyjnego zwolnienie trenera i buntu w szatni. Nietoperze nieoczekiwanie wygrały z Chelsea na Stamford Bridge oraz zanotowały 3 mecze bez porażki w lidze. Ajax mimo utraty kluczowych zawodników  ponownie świetnie zaczyna sezon ligowy i niewątpliwie postawi Hiszpanom trudne warunki.

Bukmacher Betclic wystawił na to spotkanie bardzo wyrównane kursy. Ajax nie przegrał oficjalnego meczu od maja, kiedy to musiał uznać wyższość Tottenhamu. Proponowane typy dnia zakłądają, że każda z drużyn ma realną szanse na zdobycie przynajmniej 1 gola.

Biorąc pod uwagę potencjał ofensywny Valencii i Ajaxu należy spodziewać się typowego meczu „akcja za akcję”. Proponowane typy bukmacherskie to zakłady na „obie strzelą”. Kurs tego zdarzenia wynosi w Betclic 1.54. Ze względu na jego nieszczególnie dużą wartość, sugeruję skorzystać z tego typu na kuponie dublowym lub jako „podbicie” kursu w kuponie akumulacyjnym.


Valencia – Ajax przewidywane składy:

Kod promocyjny: TYPERIAPL
>>Odbierz 500 PLN bez ryzyka<<

➡️ Dołącz do grupy TYPERIA