Werder – Bayer Leverkusen typy, zapowiedź, kursy;

Wczorajszy dubel na Bundesligę okazał się trafiony i wypadałoby pójść za ciosem, jednak oferta nie rozpieszcza. W spotkaniu zamykającym 26. kolejkę zmierzą się Werder Brema i Bayer Leverkusen. Jakie typy bukmacherskie powinny okazać się w tym przypadku najlepsze? Czy gospodarze przełamią domową niemoc? Zapraszam na zapowiedź meczu Werder – Bayer Leverkusen, w której znajdziecie proponowane typy dnia z analizą oraz oferowane przez bukmacherów kursy. Postaw ten mecz u nowego legalnego bukmachera BETFAN i odbierz prezent dla czytelników Typeria.pl –zwrot stawki aż do 100 zł za pierwszy przegrany kupon. Trafisz? Wygrywasz! Nie trafisz? Możesz grać dalej lub od razu wypłacić środki – nie musisz obracać otrzymanym zwrotem!

Załóż konto z kodem promocyjnym TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️100 PLN zakład bez ryzyka⚠️

Werder – Bayer Leverkusen typy, kursy

Werder wygrał w tym sezonie zaledwie cztery spotkania i znajduje się w strefie spadkowej. Bayer Leverkusen plasuje się z kolei na piątym miejscu w tabeli i wygrywając zmniejszyłby stratę do Lipska na jeden punkt. Kursy wystawione na to spotkanie przez Betfan sugerują, że to goście są zdecydowanymi faworytami do zwycięstwa. I nie ma co się dziwić. Werder przed przerwą w rozgrywkach miał fatalną serię aż 9 porażek w 11 spotkaniach. Jakby tego było mało, Die Werderaner nie zdobyli ani jednego gola w żadnym z pięciu ostatnich występów na własnym stadionie! 

Wydaje się, że przymusowe zastopowanie sezonu było dla Bremeńczyków prawdziwym zrządzeniem losu. Kto wie, czy kompletnie wbrew logice, ich forma nie okaże się teraz wyższa niż jeszcze parę tygodni temu. Pewne jest jedno – gorzej być już nie może. Nie powinno być również gorzej niż podczas ostatniego starcia obu ekip na Weserstadion, które gospodarze przegrali aż 2:6. Leverkusen to drużyna o klasę lepsza, która przed przerwą wygrała aż 9 z 10 ostatnich meczów we wszystkich rozgrywkach. Proponowane typy dnia na Werder – Leverkusen skupią się jednak na scenariuszu, w którym goście będą musieli się trochę napracować.

Werder – Bayer Leverkusen typy dnia

Dotychczas rozegrane spotkania powiedziały nam sporo odnośnie tego, jak może wyglądać futbol w najbliższych miesiącach. Bez dopingu kibiców na boisku większą rolę odgrywają umiejętności czysto piłkarskie. Drużyny posiadające wyższą jakość dominowały spotkania i  – poza Lipskiem – pewnie je wygrywały. Typy bukmacherskie na Werder – Leverkusen zakładają podobny przebieg wydarzeń. To Bayer będzie dyktował warunki gry, jednak nie wykluczam, że Werder – choćby z pomocą szczęścia – może wyrwać remis. Szans na taki rezultat upatruję zwłaszcza w nie do końca szczelnej defensywie Aptekarzy. Leverkusen traciło przynajmniej jedną bramkę aż w 8 z 9 ostatnich wyjazdów. Biorąc pod uwagę nóż na gardle Werderu i tak długą przerwę w rozgrywkach, proponowane typy dnia to w tym meczu zakłady na gole obu drużyn. Gramy „BTS” w zakładzie specjalnym MatchdayBoost z kursem podwyższonym do 1,90! Podstawowy kurs to 1.50. UWAGA: zakłady MatchdayBoost wykluczone są z promocji 100 zł bez ryzyka. 

Werder – Bayer typy:
obie strzelą, kurs 1,90

⚠️Odbierz 100 zł bez ryzyka!⚠️

ZASADY PROMOCJI 100 ZŁ BEZ RYZYKA:

  • Promocja 100 zł bez ryzyka jest dostępna dla wszystkich osób, które założą konto u bukmachera Betfan rejestrując się z kodem TYPERIA.
  • Zakład bez ryzyka dotyczy kwoty do 100 zł na pierwszy zakład po rejestracji
  • W razie porażki, bukmacher zwróci naszą stawkę na konto główne. NIE TRZEBA wykonywać żadnego obrotu i można od razu wypłacić środki!
  • Z promocji wykluczone są zakłady wirtualne oraz zakłady na MATCHDAY BOOST
  • W Betfan istnieje również bonus od depozytu 3000 zł ( 3 x po 1000 zł od 3 pierwszych wpłat na konto gracza)

?Dołącz do Grupy Typeria?