Czternastą kolejkę Ekstraklasy rozpoczniemy na stadionie w Łodzi, na który zawita beniaminek z Legnicy. Jakie typy bukmacherskie wybrać na to spotkanie? Zapraszam na zapowiedź starcia Widzew Łódź – Miedź Legnica, w której znajdziecie proponowane typy bukmacherskie, a także przewidywane składy.

Odbierz cash back 600 + freebet 60!
Zarejestruj się -> tutaj!

Kod bonusowy: TYPERIA

Widzew – Miedź typy bukmacherskie

Czternastą serię gier Ekstraklasy rozpocznie spotkanie pomiędzy Widzewem Łódź a Miedzią Legnica, które odbędzie się na stadionie w Łodzi. Faworytem tego spotkania są oczywiście gospodarze, będący obecnie największa rewelacją tego sezonu.

O tym, jak nieprzewidywalna potrafi być Ekstraklasa, najlepiej świadczą przedsezonowe predykcje nt. potencjału beniaminków, a zwłaszcza Widzewa oraz Miedzi. Wszyscy, zgodnie jak jeden mąż, zachwalali Miedź za wszystko – za fenomenalny sezon w 1. Lidze, za politykę transferową, za wizję z trenerem, za to, że wyciągnęli wnioski z poprzedniego pobytu w Ekstraklasie. A Widzew? Przecież ledwo co doczłapali się w ogóle do mety, nie zrobili żadnych poważnych wzmocnień – zatem oczywiste, że o utrzymanie będzie ciężko. A tu proszę – jest zupełnie odwrotnie. Miedź można praktycznie uznać już za spadkowicza, gdy Widzew serio może myśleć o europejskich pucharach.

Widzew – Miedź typy dnia

Teraz można się oczywiście wymądrzać, ale przecież nikt o zdrowych zmysłach nie miał szans przewidzieć tak fantastycznego wejścia w sezon ekipy Widzewa. Za nami trzynaście kolejek, w których Łodzianie uzbierali już 22 punkty, z czego aż 13 w przeciągu ostatnich pięciu. A w tych ostatnich pięciu spotkaniach strzelili łącznie aż 10 bramek, tracąc przy tym wyłącznie jedną (i to z Piastem w 90. minucie meczu)! Trener Janusz Niedźwiedź najzwyczajniej w świecie stworzył potwora. Jakie zatem typy bukmacherskie warto mieć na uwadze w meczu Widzew – Miedź?

Miedź Legnica za to szoruje od samego początku po dnie tabeli, a każdy ich kolejny mecz można praktycznie skomentować w ten sam sposób – „No ładnie grali, stwarzali sytuacje, ale co z tego, jak ostatecznie nie potrafią dowieźć żadnego korzystnego rezultatu do końcowego gwizdka”. W związku z czym z posadą trenera pożegnał się Wojciech Łobodziński, który niby miał być szkoleniowcem Miedzi na lata. Jego następcą został Grzegorz Mokry, który do tej pory zazwyczaj był tylko asystentem. Jego jedyna przygoda jako główny szkoleniowiec to 18 spotkań w Wigrach Suwałki, gdzie bądź co bądź radził sobie naprawdę nieźle. Tylko, że w 1. Lidze to i Łobodziński błyszczał… Nie daję zatem Miedzi większych szans na zwycięstwo na tak trudnym terenie. Ale żeby ustrzec się przed efektem nowej miotły, stawiam typ z podpórką.

Widzew Łódź – Miedź typy:
1X i powyżej 1.5 @ 1.65

Widzew – Miedź składy:

Widzew: Ravas; Szota, Kreuzriegler, Stepinski, Milos, Zielinski; Hanousek, Kun; Pawłowski, Terpiłowski; Sanchez

Miedź: Abramowicz; Aurtenetxe, Mijuskovic, Gulen, Martinez, Carolina; Chuca, Naveda; Kobacki, Dominguez; Henriquez

Odbierz cashback 600 + freebet 60!
Zarejestruj się -> tutaj!

Kod bonusowy: TYPERIA