Kto będzie górą w meczu 1/8 finału Pucharu Polski pomiędzy Pogonią a Rakowem? Jakie typy bukmacherskie wybrać na to spotkanie? Zapraszam na zapowiedź starcia Pogoń Szczecin – Raków Częstochowa, w której znajdziecie proponowane typy bukmacherskie, a także przewidywane składy.

Odbierz zakład bez ryzyka 200 zł!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod promocyjny: TYPERIAPL

Ferrari - Polak typy

Pogoń – Raków typy bukmacherskie

Niewątpliwym hitem 1/8 finału Pucharu Polski będzie spotkanie pomiędzy Pogonią Szczecin a Rakowem Częstochowa. Mecz ten odbędzie się na świeżo wyremontowanym Stadionie Miejskim w Szczecinie, tak więc miejmy nadzieję, że wydarzenia boiskowe dotrzymają poziomem atmosferze panującej na stadionie i oprawom kibicowskim.

Pogoń Szczecin przystąpi do tego starcia podwójnie zmotywowana, bo tuż po ogromnym blamażu z Górnikiem Zabrze w ostatniej kolejce Ekstraklasy. Notabene na właśnie tym samym stadionie, na którym zmierzą się za moment z Rakowem. Dla Portowców będzie to zatem idealna okazja na odkupienie win i odzyskanie wsparcia swoich kibiców. Jakie zatem typy bukmacherskie najlepiej wziąć na tapet w meczu Pogoń – Raków?

Pogoń – Raków typy dnia

Natomiast Raków podejdzie do tego spotkania w pełni wyluzowany i w pełni pewny swoich umiejętności. Częstochowianie dopiero co rozgromili 7-1 Wisłę Płock, tym samym przedłużając swoją passę zwycięstw do siedmiu (6 w lidze, 1 w Pucharze Polski). Co więcej, Raków nie przegrał żadnego z ostatnich dziesięciu spotkań. W przeciągu tej serii podopieczni Marka Papszuna zdołali strzelić łącznie 26 bramek, samemu tracąc przy tym tylko 2. Dzięki tak wyśmienitej formie Raków pewnie zmierza po swoje pierwsze mistrzostwo w historii klubu.

A i zapewne po trzecie z rzędu trofeum Pucharu Polski. Wątpię bowiem, aby ktokolwiek był w stanie w tym sezonie zatrzymać Raków. Pogoń może i im się postawi w tym meczu, ale z ich kłopotami w defensywie nie daje im większych szans na dłuższym dystansie – Portowcy ostatni raz zachowali czyste konto 28 sierpnia, tj. 13 spotkań temu. Co gorsza, ich gra w obronie zdaje się pogarszać z dnia na dzień! Górnik wbija im cztery gole, tyle samo Stal Mielec, trójkę dostają (w 120 min) od trzecioligowego Rekordu Bielsko Biała, dwie bramki tracą z Miedzią Legnica. Spodziewam się, że Raków dość gładko przejedzie się po gospodarzach, ale dla pewności zagram awans – kurs na to zdarzenie jest wystarczająco dobry.

Pogoń – Raków typy:
awans Raków @ 1.58

Pogoń – Raków składy:

Pogoń: Stipica; Mata, Zech, Triantafyllopoulos, Bartowski; Dąbrowski, Kowalczyk; Grosicki, Kurzawa, Almqvist; Zahovic

Raków: Kovacevic; Kun, Svarnas, Arsenic, Tudor, Sorescu; Papanikolau, Kochergin; Lopez, Nowak; Gutkovskis

Odbierz zakład bez ryzyka 200 zł!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod promocyjny: TYPERIAPL

Ferrari - Polak typy