Sprawdź koniecznie:
FAME MMA 13: FERRARI – POLAK III

Fame MMA 4: Polak – Ferrari. Typy, zapowiedź, kursy.

Walka Polak – Ferrari, to jeden z hitów sobotniej gali Fame MMA 4. Pojedynek pewnych siebie i niepokornych internetowych celebrytów będzie tym ciekawszy, że prezentują oni (jak na Fame MMA) całkiem niezły poziom sportowy. Ferrari – Polak typy bukmacherskie, to z pewnością twardy orzech do zgryzienia. Zapraszamy na zapowiedź walki oraz naszą opinię – jakie zakłady na Fame MMA 4 będą w tym przypadku najlepsze. 

Odbierz zakład bez ryzyka 200 zł na Fame MMA 13!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod promocyjny: TYPERIAPL


Zakłady Fame MMA 4 – jak dostać bonusy i darmowy zakład?

Chcesz wpłacić 50 PLN, a móc obstawiać za 120 PLN? Masz ochotę zgarnąć darmowy zakład, a może po prostu dowiedzieć się jak obstawiać Fame MMA 4, gdzie się zarejestrować i na czym w ogóle polegają typy Fame MMA 4? Sprawdź poradnik: Zakłady Fame MMA 4. Jak obstawiać walki na największą w Polsce galę freak-fight?


Polak – Ferrari typy i zakłady na Fame MMA 4

Zakłady bukmacherskie na walkę Polak – Ferrari, dostępne są w ofercie bukmachera LV Bet. Adrian „Polak” Polański i Amadeusz „Ferrari” Roślik, to prawdziwi „fejmowi” wyjadacze. Polak uczestniczył we wszystkich trzech dotychczasowych galach, natomiast Ferrari brał udział w dwóch. Obaj posiadają już doświadczenie, wiedzą czego się spodziewać i znają towarzyszące walkom emocje.

Polak i Ferrari zdając sobie sprawę z pieniędzy jakie generuje Fame MMA, postanowili podejść do treningów z należytą powagą. Adrian udał się na miesięczny obóz przygotowawczy do Tajlandii, zaś Ferrari chwali się dużym progresem w umiejętnościach i poprawą kondycji. Polak – Ferrari typy, to dość ryzykowna inwestycja – świadczą o tym chociażby bardzo wyrównane kursy wystawione na tą walkę.

Polak – Ferrari typy Fame MMA 4

Pojedynek Polak – Ferrari nie ma wyraźnego faworyta. Kursy wskazują, że nieco bardziej prawdopodobne jest zwycięstwo Amadeusza. Odnosimy jednak wrażenie, że ta walka to klasyczne 50/50, a o triumfie zadecydować może dosłownie jeden przypadkowy cios. Warunki fizyczne obu panów są do siebie bardzo zbliżone – zarówno jeśli chodzi o wzrost i wagę. Ferrari to agresja i eksplozywność, Polak z kolei pokazał, że nie można odmówić mu serca do walki.

Na Fame MMA 3 przyjął naprawdę sporo ciosów od byłego boksera Kasjusza Życińskiego, a mimo tego zdołał dotrwać do końca pojedynku. Polak – Ferrari typy bukmacherskie, warto obstawiać mając w pamięci właśnie poprzednią walkę Adriana. Wydaje się, że lanie jakie dostał Polak, nie mogło pozostać obojętne dla jego zdrowia. Bomby posyłane przez Don Kasjo mogły doprowadzić do wielu mikrourazów. Zakłady na walkę Polak – Ferrari to czysta loteria, trudno doszukać się również kursowego value, które mogłoby skłonić do typu na któregoś z oponentów.

Polak – Ferrari zakłady Fame 4

W związku z tym, dobrą opcją na walkę Polak – Ferrari wydają się typy bukmacherskie na powyżej 1,5 rundy. Adrian Polak dotychczas nie pokazał żadnego nokautującego ciosu, Ferrari z kolei może dość szybko wypompować się swoimi „latającymi” cepami. Po widowiskowym początku walka powinna się uspokoić i wyraźnie zwolnić. Wszystkie dotychczasowe walki stoczone przez Adriana Polaka trwały pełen dystans. To niezwykle wyrównana para i 2 rundy wydają się całkiem realnym scenariuszem.

Werdykt Typerii:

Typy bukmacherskie Fame MMA 4 na pojedynek Adrian Polak – Amadeusz Ferrari, to prawdziwa zagadka. Adrian ma serce do walki i umiejętności nabyte na obozie w Tajlandii, natomiast Ferrari dysponuje dużą siłą i agresją. Biorąc pod uwagę wszelkie okoliczności, najbezpieczniejszym wyborem zdają się być zakłady na powyżej 1,5 rundy.

Polak – Ferrari typy:
powyżej 1.5 rundy
kurs: 1.92

Sprawdź koniecznie:
FAME MMA 13: FERRARI – POLAK III