Jacek Góralski szykowany był do pierwszego składu Reprezentacji Polski już w meczu z Senegalem. Trener Nawałka wybrał jednak bardziej ofensywny wariant, a świadkami efektów tej decyzji byliśmy wszyscy. Bezbarwna gra Biało-Czerwonych przypomniała nam najgorsze mundialowe koszmary sprzed lat. Czy Polski futbol wrócił do czasów Janasa i Engela, a z wielkiego turnieju po raz kolejny będziemy wracać na tarczy? Typy bukmacherskie na kartki, to chyba najrozsądniejsza opcja w meczu o wszystko: Polska – Kolumbia.

Singiel
Polska – Senegal
Mundial 2018
24.06.2018r. godz. 20:00
Typ: J.Góralski otrzyma kartkę
Kurs: 3.50
Stawka: 5/10 ✅ +12,5

?Postaw ten typ w Fortuna i zgarnij bonusy!?

Odda serce

W meczu z Senegalem na boisku zabrakło nam właśnie takiego zawodnika. Bez kompleksów, agresywnego, zaangażowanego i niebojącego się wsadzić głowy tam, gdzie inni nie wsadzą nogi. Jeśli Trener Nawałka wyciągnął po tym blamażu jakiekolwiek wnioski, to Jacek Góralski musi znaleźć się w pierwszym składzie. To są Mistrzostwa Świata, a wielu momentach nie liczy się nazwisko i renoma danego gracza, tylko to czy będzie w stanie przez 90 minut zasuwać niczym koń pociągowy. Jeżeli zawodzi Łukasz Piszczek, Arek Milik zalicza 90% niecelnych podań, a szaleństwo Wojtka Szczęsnego kolejny raz nie przynosi żadnych korzyści, to najwyższa pora skorzystać z usług właśnie takiego zawodnika jakim jest Jacek. Pomimo niedostatków w parametrach fizycznych, gra na pozycji defensywnego pomocnika i wywiązuje się ze swoich zadań bardzo dobrze. Oczywiście – Kolumbia to całkiem inny poziom niż drużyny, z którymi dotychczas miał okazję mierzyć się Góralski. Jednak niezależenie od przeciwnika, dzięki zaangażowaniu i poświęceniu można na boisku nadrobić bardzo dużo.

Chłopak z Bydgoszczy kontra James Rodriguez

Ostatnie 2 lata w karierze Jacka Góralskiego, to ciągły progres przynoszący kolejne sukcesy. Dobra gra w Ekstraklasie, pierwszy mecz w reprezentacji, zagraniczny transfer i w końcu powołanie na Mistrzostwa Świata w Rosji. Lepszego rozwoju wydarzeń zawodnik pochodzący z Bydgoszczy nie mógł sobie wymarzyć. Zwłaszcza, że w sezonie 2015/2016 dopiero debiutował w Ekstraklasie, wcześniej tułając się po niższych ligach. Trudno uwierzyć, że zawodnik jeszcze kilka lat temu grający w IV lidze dziś będzie miał za zadanie zatrzymać jednego z najlepszych pomocników na świecie. James w spotkaniu z Japonią wszedł dopiero w drugiej połowie spotkania, ale w dzisiejszym boju o pozostanie w grze z pewnością znajdzie się w wyjściowej jedenastce. Styl gry Rodrigueza jest wszystkim dobrze znany – jeśli będzie miał swój dzień, to zatrzymanie go może być niezwykle trudne. Góralski nigdy nie przebierał w środkach i dość często bywa za swoje zagrania karany przez sędziów. Żółty kartonik obejrzał nawet w wygranym przed mistrzostwami sparingu z Litwą.

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie na mecz Polska – Kolumbia wiążą się z ogromnym ryzykiem. W spotkaniu takim jak to, przewidzenie zwycięzcy jest niezwykle trudne. Wydaje się, że Kolumbia jest wyraźnym faworytem, jednak skreślanie naszych reprezentantów także nie wydaje się być najrozsądniejszym posunięciem. Dobrym wyborem będą więc zakłady na kartki, bo walki i emocji w meczu o życie z pewnością nie zabraknie. Szczególnie dobrze wygląda typ na kartkę dla Jacka Góralskiego. Fortuna wystawiła na to zdarzenie kurs 3.50, który wydaje się być naprawdę solidną propozycją. Góralski w starciu ze zmotywowanymi i dobrze wyszkolonymi Kolumbijczykami będzie miał bardzo dużo pracy w środkowej strefie boiska. Styl gry i boiskowe usposobienie Góralskiego w połączeniu z wagą spotkania i klasą rywali, to argumenty powodujące, ze zakład ten jest naprawdę godny polecenia.

Przewidywane składy:

Polska: Szczęsny – Piszczek, Bednarek, Pazdan – Bereszyński, Krychowiak, Góralski, Rybus – Zieliński, Kownacki – Lewandowski.

Kolumbia: Ospina – Arias, Zapata, D. Sanchez, Mojica – Aguilar, Barrios – Cuadrado, Rodriguez, Quintero – Falcao.

?Postaw ten typ w Fortuna i zgarnij bonusy!?