Fame MMA 13: Popek – Parke. Typy, kursy, zapowiedź.

W co-main evencie gali Fame MMA 13 zmierzą się Paweł „Popek” Mikołajuw i Norman „Stormin” Parke. Jakie typy bukmacherskie wybrać na ten pojedynek? Czy zawodowy fighter z doświadczeniem w UFC pokaże miejsce w szeregu „Królowi Albanii”? Zapraszam na zapowiedź starcia Popek – Parke. Znajdziecie w niej typy, kursy, a także analizę szans obu zawodników. Zakłady na Fame MMA 13 dostępne są tylko u legalnego bukmachera Betclic. Wpisując przy rejestracji kod promocyjny TYPERIAPL, otrzymujecie pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka. Sprawdźcie typy na pozostałe walki gali Fame MMA 13.

Odbierz zakład bez ryzyka 200 zł na Fame MMA 13!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod promocyjny: TYPERIAPL

Popek - Parke typy

__________________________________________


Popek – Parke.
Zakład bez ryzyka 200 zł ze zwrotem stawki bez obrotu!

Zakłady na walkę Popek – Parke oferuje wyłącznie bukmacher Betclic. To jedyna strona, na której można legalnie postawić typy na sobotnią galę. Jak odebrać zakład bez ryzyka 200 zł dla czytelników Typeria.pl? Jak obstawiać Fame MMA 13 bez ryzyka? Instrukcja działania jest banalnie prosta:

  1. Załóż konto w Betclic, korzystając z linku promocyjnego
  2. Podczas rejestracji wpisz kod promocyjny TYPERIAPL, który aktywuje na Twoim koncie gracza zakład bez ryzyka do 200 zł
  3. Zweryfikuj swoje konto
  4. Zrób pierwszą wpłatę (min. 70 zł) i postaw pierwszy kupon.
  5. Jeśli Twoje typy okażą się celne otrzymujesz wygraną.
  6. Jeśli kupon będzie przegrany, otrzymasz zwrot stawki do 200 zł w formie freebetu. Aby wypłacić zwrot, wystarczyć tylko 1 raz postawić otrzymany freebet na kupon z łącznym kursem min. 2.14!
  7. Wygrana z zakładu za freebet trafia na konto główne i jest gotowa do wypłaty. Bez obrotu i dodatkowych wymogów!

Popek Fame MMA 13 – kursy na zakłady i typy bukmacherskie

Paweł Mikołajuw, znany szerszej publiczności jako „Popek”, swoim doświadczeniem w sportach walki bije na głowę większość zawodników występujących w Fame MMA. Kontrowersyjny raper debiutował już w 2008 roku, występując w największej ówcześnie brytyjskiej organizacji Cage Rage. Wygrał tam dwie pierwsze walki, jednak trzecia nie poszła po jego myśli i dodatkowo zakończyła się zamieszkami wywołanymi przez byłego członka „Firmy”. Wspomniana sytuacja zakończyła brytyjski epizod muzyka w MMA. Po 8 latach, już po powrocie do Polski „Król Albanii” ponownie stanął w klatce, bowiem kontrakt podpisała z nim KSW. Dyspozycja prezentowana przez rapera była jednak daleka od choćby dostatecznej. Zniszczony latami nadużywania narkotyków i alkoholu organizm nie był w stanie znieść trudów z jakimi wiązało się MMA.

Mikołajuw dla KSW stoczył 4 pojedynki, z których przegrał aż 3. Muzyk musiał uznać wyższość nie tylko Pudziana i Erko Juna, ale nawet Tomasza Oświecińskiego, podstarzałego aktora znanego z filmów Patryka Vegi. Przygoda Popka z Fame MMA zaczęła się od szybkiego rozprawienia się z debiutującym w oktagonie Stiflerem. Czy zwycięstwo z gwiazdą Warsaw Shore może stanowić jakiekolwiek argument, by na walkę Popek – Parke wybrać typy bukmacherskie przewidujące wygraną tego pierwszego? Myślę, że to pytanie retoryczne. Kursy na takie zakłady są bardzo opłacalne, jednak w mojej opinii starcie blisko 44-letniego rapera z 8 lat młodszym i wciąż znajdującym się dobrej formie zawodowcem, należy określić uznać za kompletny missmatch. Nawet biorąc pod uwagę przewagę siły i wagi Popka, jego ewentualna wygrana z Parke byłaby gigantyczną sensacją.

Norman Parke Fame MMA 13 – kursy na zakłady i typy bukmacherskie

Norman „Stormin” Parke świetnie odnalazł się w organizacji Fame MMA i świecie freak-fightów. Pochodzący z Irlandii Północnej 34-letek najpierw wygrał z Don Kasjo, a następnie musiał uznać wyższość Borysa Mańkowskiego. Warto przypomnieć, że oba te pojedynki Parke stoczył w formule bokserskiej. W najbliższą sobotę po blisko 2 latach przerwy wreszcie powróci do swojej koronnej płaszczyzny, a więc walki na zasadach MMA. Parke w swojej bogatej karierze występował m.in. w UFC, był także mistrzem KSW wagi lekkiej. Toczył walki ze światową czołówką i przegrywał bardzo rzadko. Jego bilans w profesjonalnym MMA to 28 zwycięstw, 7 porażek, jeden remis i jedna walka uznana za nieodbytą. Pomimo tak ewidentnych dowodów na klasę „Stormina”, przed walką Popek – Parke zaskakująco dużo osób (41%) kieruje typy bukmacherskie na „Króla Albanii”.

W mojej opinii starcie z wyniszczonym 44-letnim raperem będzie dla Normalna kolejnym „easy money”. 16-letni staż w zawodowym sporcie sprawia, że dzieli go od Popka różnica nie jednej, ale kilku klas. Wydolność i wytrzymałość tlenowa organizmu Parke znajduje się na zupełnie innym poziomie niż ta, którą dysponuje Popek. I to nawet przy założeniu, że Mikołajuw przez ostatni rok sumiennie trenował i nie wrócił do starych nałogów. Jedynym zagrożeniem dla Parke może być fakt, że Popek wniesie do klatki blisko 30 kilogramów więcej. Jego cios będzie ważył więc całkiem sporo, a siła przyda się z pewnością również podczas zapasów. Poza wagą i siłą Popek niestety nie może pochwalić się niczym więcej. Parke jest od niego lepszy w każdym możliwym elemencie i na każdej możliwej płaszczyźnie. Nie ma również ryzyka, że „paliwo” wyczerpie mu się już po pierwszej rundzie.

Popek - Parke typy


Popek – Parke kursy i typy

Wystawione przez Betclic kursy bukmacherskie faworyzują Normana Parke. W tym przypadku nawet 1.40 na zwycięstwo Irlandczyka należy uznać za całkiem niezłą ofertę. Jeszcze atrakcyjniejsze są typy dotyczące sposobu zakończenia tego pojedynku.

Popek - Parke typy

Wszystkie znaki na niebie i ziemi sugerują bowiem, że walka nie potrwa pełnego dystansu. Biorąc pod uwagę różnicę klas jaka dzieli obu fighterów, a także niemal pewne problemy kondycyjne Popka, bardzo interesującą opcją powinny okazać się zakłady dotyczące wygranej Normana Parke przed czasem.

Popek - Parke typy

Wydaje się, że ciosy „Króla Albanii” w pierwszej fazie pojedynku być może zrobią wrażenie na Irlandczyku, jednak nie potrwa to zbyt długo. Wiek, muskulatura, waga, a także lata katorżniczego trybu życia Popka sprawiają, że jego szanse na kondycyjne poradzenie sobie z trudami walki są tylko iluzoryczne.

Popek – Parke typy i analiza szans

Popek zapewnia, że znacznie poprawił swoją wydolność, rzucił wszelkie nałogi i jest w formie życia. Mimo tego, trudno jest mi sobie wyobrazić scenariusz, w którym Mikołajuw wytrzymuje tlenowo. Nawet jeśli zdoła w dobrym stylu przewalczyć pierwszą rundę, to wydaje mi się, że w 2 i 3 odsłonie może już „pływać”. Jedyną szansą na wygraną będzie dla Popka ustrzelenie Parke jednym z potężnych ciosów, ale jakie jest tego prawdopodobieństwo? Ręka rapera z pewnością waży bardzo wiele, jednak co z tego, skoro w klatce Popek porusza się ociężale, a rywal będzie dla niego zbyt szybki i nieuchwytny. W starciu Popek – Parke typy i kursy bukmacherskie na wygraną Irlandczyka z Północy, to w mojej opinii jedyny sensowny wybór. Popek może liczyć jedynie na łut szczęścia i jakiś przypadkowy lucky punch, który zgasi światło Normanowi.

Wierzę, że Parke przetrwa początkową fazę pojedynku, zmęczy swojego rywala, a potem rozpocznie egzekucję. Różnica 30 kilogramów wagi może mieć znaczenie w bójce pod dyskoteką, ale nie w sytuacji, w której amator stawia czoła doświadczonemu i o wiele młodszemu zawodowcowi o światowej renomie. Istotną rolę może odegrać również podejście Popka do występów w Fame MMA. Raper nie ukrywa, że do klatki wychodzi tylko po wypłatę, a cała otoczka wokół gal zwyczajnie go nudzi i stanowi stratę czasu. Dlatego też nie oczekiwałbym od niego wielkiego serca do walki. Popek na pierwszym miejscu stawia swoje zdrowie, a także łatwy i przyjemny zarobek. W kryzysowym momencie z pewnością nie podejmie ryzyka. To już nie ten wiek, a przede wszystkim nie ten rywal, by „Król Albanii” miał zgrywać bohatera. Just business.


Popek – Parke typy Fame MMA 13:

Myślę, że w walce Popek – Parke jedynym rozsądnym i logicznym wyjściem są zakłady na Irlandczyka. Nawet jeśli na początku starcia napotka on opór ze strony cięższego i silniejszego rywala, to i tak powinien wyjść z tej opresji obronną ręką. Kondycja i wiek Popka byłyby sporym utrudnieniem w walce nawet z dobrze wyszkolonym freakiem, a co dopiero w pojedynku z mającym za sobą lata treningu profesjonalistą. Zbliżony wzrost i zasięg ramion nie faworyzuje żadnego z uczestników tej walki, ale poza nimi na korzyść Normana Parke przemawia po prostu wszystko. Doświadczenie, szybkość, kondycja, technika, szczęka, wachlarz ciosów, zapasy, defensywa…można byłoby tak wymieniać jeszcze długo. W starciu Popek – Parke typy bukmacherskie decyduję się skierować na wygraną Normana przed czasem.

Uważam, że nawet jeśli kilka potężnych ciosów Popka przebije się przez gardę Irlandczyka, to nie powinny zrobić mu one wielkiej krzywdy. Muzyk już przed walką ze Stiflerem chwalił się, że po raz pierwszy przeszedł rzetelny okres przygotowawczy i porzucił wszelkie złe nawyki. Po kilkudziesięciu sekundach wspominanej walki z kompletnym amatorem dyszał jednak ciężko niczym parowóz. Warto zadać sobie pytanie, czy kilkanaście lat zaniedbań i fatalnego wręcz stylu życia, da się w ogóle w jakikolwiek sposób nadrobić? W jakimś stopniu z pewnością tak, ale raczej nie na tyle, by stanowić wyzwanie dla profesjonalisty, zawodnika kompletnego. W sobotni wieczór w końcu zobaczymy Normana Parke w pełnej krasie i w jego naturalnym środowisku. Kursy rzędu 2.15 na to, że „Stormin” skończy Popka przed czasem są na tyle atrakcyjne, że aż trudno uwierzyć, by pozostały na tym poziomie do momentu rozpoczęcia walki.

Popek – Parke typy i kursy:
Parke wygra, 1.40
Parke przed czasem, 2.15

Odbierz zakład bez ryzyka 200 zł na Fame MMA 13!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod promocyjny: TYPERIAPL