Portugalia swoją przygodę z Mistrzostwami Świata w Katarze zacznie od rzucenia wyzwania reprezentacji Ghany. Jakie typy bukmacherskie wybrać na to spotkanie? Zapraszam na zapowiedź starcia Portugalia – Ghana, w której znajdziecie proponowane typy bukmacherskie, a także przewidywane składy. Zarejestruj się w Betclic i odbierz freebet do 200 zł za pierwszy nietrafiony kupon. Bez warunków obrotu!

Odbierz zakład bez ryzyka 200 zł!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod promocyjny: TYPERIAPL

Ferrari - Polak typy

Portugalia – Ghana typy bukmacherskie

W czwartek, 24 listopada, o godzinie 17:00 na Stadium 974 (ciekawa nazwa!) w Dosze dojdzie do starcia pomiędzy reprezentacjami Portugalii i Ghany w ramach pierwszej kolejki w grupie H. W grupie tej znajdują się również zespoły Korei Południowej oraz Urugwaju, które swój mecz rozegrają trzy godziny wcześniej – analizę tego spotkania znajdziecie TUTAJ.

Portugalczycy są oczywistym faworytem do zajęcia pierwszego miejsca w tym zestawieniu i każdy inny wynik będzie po prostu zwykłą kompromitacją. Reprezentacja Portugalii ma bowiem wszystko, aby kompletnie zdominować swoich pozaeuropejskich rywali. Jest doświadczenie, jest odpowiednie przywództwo, jest mnóstwo talentu, jest również niezwykle głodna pierwszego składu młodzież. Jakie więc typy bukmacherskie powinniśmy wybrać w meczu Portugalii z Ghaną?

Kurs 100.00 na wygraną Polski!
Postaw 5 zł, zgarnij 200 zł!

Portugalia – Ghana typy dnia

Niestety, problemem Portugalii nie jest sam skład personalny, a bardziej ten, kto ten skład wybiera i kto nim później zarządza na boisku. Chyba nigdy w życiu nie oczytałem się tylu negatywnych komentarzy nt. selekcjonera reprezentacji. A pracuje on nieprzerwanie od jesieni 2014 roku! Nawet Jerzy Brzęczek nie był tak kontrowersyjną postacią! Natomiast jedno trzeba z pewnością oddać Santosowi – potrafi on świetnie ustawić swój zespół w defensywie. Portugalia w sześciu meczach Ligi Narodów (w grupie z Hiszpanią, Szwajcarią i Czechami) straciła wyłącznie 3 bramki. Tylko siedem w dziesięciu meczach kwalifikacyjnych (8 w grupie, 2 play-offach) do mundialu. Chociaż nie wiem, ileż w tym zasługi Santosa, gdyż defensywa w składzie Mendes-Pepe-Dias-Cancelo i Diogo Costą w bramce to samograj.

Pierwszym rywalem Portugalii będzie reprezentacja Ghany, którą osobiście typuję do zajęcia ostatniego miejsca w grupie H. Może i jest tu kilka ciekawych nazwisk, takich jak Partey, Amartey czy bracia Ayew, ale nic poza tym. I tak cud, że Ghańczykom udało się w ogóle dostać do Kataru. Mówimy tu o zespole, który zajął ostatnie miejsce w grupie z Maroko, Gabonem i Komorami podczas tegorocznego Pucharu Narodów Afryki. Ghańczycy zdobyli wtedy 1 punkt! Dużo lepiej wcale im nie szło w kwalifikacjach do mundialu. Najpierw z trudem zdołali przejść fazę grupową – mieli tyle samo punktów co RPA, ale lepszy bilans bramkowy o 1 (7:3 do 6:2 RPA)! Potem w dwumeczu z Nigerią przeszli dzięki bramce strzelonej na wyjeździe – ich jedynej w tym starciu. Co ciekawe, był to jednocześnie ich jedyny strzał na bramkę Nigeryjczyków w tym meczu. Z tego też powodu nie daję im zbyt wielkich szans na pokonanie Diogo Costy.

Portugalia – Ghana typy:
Ghana nie strzeli @ 1.85

Portugalia – Ghana składy:

Portugalia: Costa; Mendes, Pepe, Dias, Cancelo; Neves, William, Fernandes; B. Silva, Otavio, Ronaldo

Ghana: Wollacot; Odoi, Amartey, Djiku, Mensah; Partey, Mohammed; Kudus, Ayew, Fatawu; Ayew

 

Odbierz zakład bez ryzyka 200 zł!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod promocyjny: TYPERIAPL

Ferrari - Polak typy