Spotkanie towarzyskie tuż przed Mundialem w Katarze. Portugalia podejmie na Estádio José Alvalade zespół Nigerii. Czy Mistrzowie Europy z 2016 roku zakończą ostatni test zwycięstwem? Jakie typy bukmacherskie wybrać na to spotkanie? Zapraszam na zapowiedź starcia Portugalia – Nigeria, w której znajdziecie proponowane typy bukmacherskie, a także przewidywane składy.

Odbierz zakład bez ryzyka 200 zł!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod promocyjny: TYPERIAPL

Ferrari - Polak typy

Portugalia – Nigeria typy bukmacherskie

Portugalczycy praktycznie na każdej imprezie znajdą się w gronie potencjalnych faworytów do końcowego triumfu. Nie inaczej jest tym razem, chociaż częściej padają takie nazwy jak Belgia, Argentyna, Francja czy Brazylia. Droga na Mundial prowadziła przez fazę grupową, w której Portugalia musiała uznać wyższość Serbii. Formalność została za to dopięta w barażach przeciwko Macedonii Północnej po pewnym zwycięstwie 2-0. Jutrzejszym rywalem jest Nigeria, która musiała obejść się smakiem i ostatecznie nie pojedzie na najbardziej prestiżową imprezę na świecie.

Fernando Santos ma do dyspozycji całkiem pokaźną listę topowych zawodników. Nie brakuje tutaj miejsca zarówno dla zawodników doświadczonych, jak i tych dla których jest to pierwszy wielki turniej. Wszyscy liczą na dobry występ Cristiano Ronaldo, który przechodzi ostatnio burzliwy okres i nie daje zbyt wielu argumentów sportowych. Nie można jednak skreślać CR7, czyli zawodnika mogącego odpalić w najmniej oczekiwanym momencie. Poza tym na liście widnieją m. in. takie nazwiska Leao, Felix, Ramos, Otavio czy Nunes.

Portugalia – Nigeria typy dnia

Nigeria zawiodła na ostatniej prostej i ostatecznie nie pojedzie na Mistrzostwa Świata do Kataru. Gwoździem do trumny był nieudany dwumecz przeciwko Ghanie w finale barażów, który wywołał przy okazji spore zamieszki na trybunach. Sama kadra Afrykańczyków jest na papierze bardzo solidna, jednak zabrakło przede wszystkim konkretów w ofensywie. Jutrzejszy mecz to zatem idealna okazja, by sprawdzić się na tle drużyny aspirującej do zwycięstwa na Mundialu.

Fernando Santos potwierdził w wywiadzie, że da odpocząć CR7 w jutrzejszym pojedynku. Jest to zatem idealna szansa dla zawodników, którzy nie mogli liczyć na zbyt wiele minut w meczach o stawkę. Przy okazji wielu młodych piłkarzy może pokazać swoja wartość i pełną gotowość do trudniejszych sprawdzianów już na Mundialu. Proponowany na jutro typ to gole Portugalii w obu połowach.

Portugalia – Nigeria typy:
Portugalia strzeli w obu poł @1.95

Odbierz zakład bez ryzyka 200 zł!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod promocyjny: TYPERIAPL

Ferrari - Polak typy