Spotkanie 14. kolejki polskiej Ekstraklasy. Raków Częstochowa podejmie u siebie zespół Korony Kielce. Czy Kielczanie przełamią szczelną defensywę Częstochowian? Jakie typy bukmacherskie wybrać na to spotkanie? Zapraszam na zapowiedź starcia Raków – Korona Kielce, w której znajdziecie proponowane typy bukmacherskie, a także przewidywane składy.

Odbierz cashback 600 + freebet 60!
Zarejestruj się -> tutaj!

Kod bonusowy: TYPERIA

Raków – Korona Kielce typy bukmacherskie

Raków to rewelacja tego sezonu ligowego, która pewnie kroczy po sezon mistrzowski. Sezon jest jednak długi i na ligowym szczycie dojdzie najprawdopodobniej do wielu zmian w najbliższych miesiącach. Podopieczni Marka Papszuna to bardzo zgrany zespół – zarówno w defensywie, jak i ofensywie. Rywalem jest Korona Kielce, która nie potrafi się odnaleźć w realiach Ekstraklasy. Dodatkowo Kielczanie nie wygrali ostatnich 5 spotkań ligowych.

Popularne Medaliki mają bardzo szczelną defensywę, co idealnie oddaje 7 ostatnich meczów na wszystkich frontach z zachowanym czystym kontem. Spora w tym zasługa Vladana Kovacevica, dla którego może to być ostatni sezon w Częstochowie, zważywszy na ogromne zainteresowanie europejskich klubów. Strzałem w dziesiątkę okazało się także sprowadzenie Bartosza Nowaka, który jest przy okazji najlepszym strzelcem drużyny z dorobkiem 5 bramek i 2 asyst. Jakie typy warto wziąć pod lupę w 14. kolejce Ekstraklasy?

Raków – Korona Kielce typy dnia

Kielczanie nie potrafią złapać formy i poza kilkoma przebłyskami – zespół najczęściej przegrywa lub remisuje. Dysproporcje i różnice klas widać już po przedmeczowych kursach, szczególnie niskie 1.23 na wygraną Częstochowian. Nie przekonuję mnie jednak aż taka przepaść i mimo wszystko popularne „Scyzory” potrafiły w swoich meczach przeprowadzać wiele akcji ofensywnych. Sobotnia konfrontacja to idealna okazja, by Kielczanie potwierdzili, że Ekstraklasa jest bardzo nieprzewidywalna i wyrównana.

Dawno nie było w rozgrywkach ligowych spotkania, w którym byłyby aż tak niskie kursy na zwycięstwo faworytów. Taki stan rzeczy sprawia, że grając jakikolwiek typ pod Koronę Kielce możemy wyłapać prawdziwe perełki. Myślę że Częstochowianie po raz kolejny będą się cieszyć z kompletu punktów, mimo wszystko wierzę w dobre momenty Kielczan. Proponowany na jutro typ to gol Korony Kielce.

Raków – Korona Kielce typy:
gol Korona Kielce @2.15

Raków – Korona Kielce składy:

Raków: Kovacević; Racovitan, Arsenić, Petrasek; Sorescu, Papanikolaou, Kochergin, Kun; Wdowiak, Piasecki; Ivi

Korona: Forenc; Danek, Trojak, Petrov, Balić; Deja; Łukowski, Sewerzyński, Deaconu, Błanik; Shikavka

Odbierz cashback 600 + freebet 60!
Zarejestruj się -> tutaj!

Kod bonusowy: TYPERIA