Dziś o godzinie 20:00 swój drugi mecz na Mistrzostwach Świata rozegrają gospodarze. Po niespodziewanie wysokim zwycięstwie z Arabia Saudyjską Rosjanom przyjdzie zmierzyć się z Egiptem. Do składu „Faraonów” powinien powrócić mający za sobą świetny sezon Mohamed Salah. Czy Rosjanie pójdą za ciosem i już dziś zapewnią sobie awans z grupy? Zapraszam na typy bukmacherskie oraz krótką zapowiedź tego spotkania.

Singiel
Rosja – Egipt
Mundial 2018
19.06.2018r. godz. 20:00
Typ: 1
Kurs: 2.00
Stawka: 10/10 ✅+10

?Zagraj ten typ w Forbet. Odbierz 1200zł w bonusach?

Powrót Faraona

Wszyscy kibicujący reprezentacji Egiptu mogą odetchnąć z ulgą – Mohamed Salah jest gotowy do gry i powinniśmy go zobaczyć dziś od pierwszej minuty. To właśnie ten piłkarz ma zagwarantować Egiptowi pierwsze punkty, a także dać nadzieję na wyjście z grupy. Egipt przeciwko Urugwajowi nie zagrał złego spotkania, jednak pechowo stracony w ostatnich sekundach gol z pewnością nie wpłynął pozytywnie na morale drużyny. W spotkaniu przeciwko Rosji trener Cuper z pewnością będzie musiał zdecydować się na nieco inną taktykę niż w starciu z Urugwajem. Wtedy przewaga techniczna rywali była na tyle duża, że Egipcjanie musieli ograniczyć się do rozpaczliwej obrony. Rosjanie mimo zwycięstwa 5-0 na papierze wydają się być zespołem słabszym niż Urugwaj i Egipcjanie powinni starać się to dzisiaj wykorzystać. Wszelkie typy bukmacherskie w stronę reprezentacji Egiptu mogą być jednak bardzo ryzykowne. Ich rywale są nie tylko gospodarzem turnieju, ale i solidnym zespołem, który po meczu otwarcia nabrał sporo pewności siebie.

Sborna walczy o 1/8

Rosjanie odnosząc zwycięstwo z Egiptem praktycznie zagwarantowaliby sobie awans do fazy pucharowej. Zadanie ich czekające z pewnością nie będzie łatwe, bo Egipt wydaje się być zespołem o klasę lepszym niż słabiutka Arabia Saudyjska. Trzeba pamiętać, że rozmiary zwycięstwa Rosjan nie do końca odzwierciedlają przebieg spotkania. Gospodarze nie powinni popadać więc w hurraoptymizm, ponieważ prawdziwy sprawdzian jest wciąż przed nimi. Poprawić muszą zwłaszcza pierwsze minuty meczu, w których dają o sobie znać nerwy i presja. Egipcjanie mogą wykorzystać fragmenty początkowego chaosu i bardzo skomplikować sytuację drużyny prowadzonej przez Stanislava Cherchesova.

Prognoza i typy bukmacherskie

Uważam, że Egipt postawi Rosji znacznie trudniejsze warunki niż Arabia Saudyjska, jednak mimo tego gospodarze zdobędą cenne trzy punkty. Rosjanie przygotowywali się do Mundialu bardzo ciężko i wykonali morderczą wręcz pracę. Mają siły na pełne 90 minut walki i będą niesieni przez swoich kibiców. Przedmundialowe sparingi rozgrywane przeciwko potęgom opłaciły się. Doświadczenie i nauka wyniesione z porażek w meczach z Brazylią, Francją, czy Argentyną zaczynają procentować. Wracający po kontuzji Mohamed Salah samotnie nie wygra meczu, a jego koledzy z drużyny prezentują chyba jednak zbyt niski poziom, aby móc urwać punkty gospodarzom. Typ na zwycięstwo Rosji możemy zagrać w Forbet. Kurs na to wydarzenie wyceniony został na dokładnie 2.00.

Przewidywane składy:

Rosja: Akinfeev – Zhirkov, Ignashevich, Kutepov, Fernandes – Zobnin, Gazinskiy – Cheryshev, Golovin, Samedov – Smolov

Egipt: El-Shenawy – Shafy, Hegazi, Gabr, Fathy – Elneny, Hamed – Trezeguet, Said, Salah – Mohsen

?Zagraj ten typ w Forbet. Odbierz 1200zł w bonusach?