Z kodem „TYPERIA” otrzymasz 200 PLN zakład bez ryzyka na obstawianie eliminacji Euro 2020 oraz darmowy zakład 29 PLN w prezencie! Sprawdź szczegóły promocji TUTAJ

? Odbierz 229 PLN

 

Wieczorne spotkanie grupy F, w którym zmierzą się Rumunia i Szwecja zapowiada się na niezwykle wyrównane. Jakie typy bukmacherskie wybrać na ten mecz? Czy Szwedzi już dziś zapewnią sobie awans na Euro 2020? Sprawdźcie kursy na zakłady oraz proponowane typy dnia na starcie Rumunia – Szwecja. 

Rumunia – Szwecja typy bukmacherskie

Szwedzi uzbierali dotychczas 15 punktów i zajmują drugą pozycję w tabeli grupy F. Tuż za nimi plasuje się Rumunia, która ma na swoim koncie o jedno oczko mniej. Ich piątkowe starcie będzie kluczowe w kontekście walki o Euro 2020. Prowadzący w tabeli Hiszpanie zapewnili już sobie awans, więc walka o drugie premiowane miejsce zapowiada się na prawdziwą wojnę. Potwierdzają to również kursy na zakłady 1X2 oferowane przez bukmachera STS. 2,86 na Rumunów i 2,50 na Szwedów pokazuje, że o końcowym wyniku mogą zadecydować detale. W związku z powyższym, typy bukmacherskie na to starcie trudno nazwać pewniakami.

Bliżej zdobycia biletów na przyszłoroczny turniej są Skandynawowie, którzy oprócz przewagi 1 punktu mają również korzystniejszy terminarz. Podczas gdy w ostatniej kolejce Rumuni grają wyjazd z Hiszpanią, Szwecję czeka domowy spacerek z Wyspami Owczymi. Mimo tego sprawa awansu wciąż pozostaje otwarta – Rumuni muszą jednak sięgnąć po 3 punkty. Osiągając korzystny wynik ze Szwecją, to oni będą rozdawać karty, a o awansie zadecyduje wynik ich starcia z La Furia Roja.

W ostatnich kilkunastu miesiącach Rumunia prezentuje się na własnym terenie naprawdę solidnie, a jedyne porażki poniosła z Hiszpanią i Holandią. Dodatkowo gospodarze przegrali tylko 2 z 18 ostatnich oficjalnych występów. Szwecja z kolei, to zespół z wyraźnymi ograniczeniami, który swoje niedostatki łatać musi niezwykle toporną grą i murowaniem dostępu do własnej bramki. Jedyne reprezentacje pokonane przez Szwecję w 2019 roku to Malta, Wyspy Owcze i…właśnie Rumunia.

Pierwsze spotkanie obu drużyn było niezwykle wyrównane i zakończyło się wygraną Szwedów 2:1. W piątkowy wieczór nie spodziewam się powtórki z rozrywki i jestem przekonany, że Rumuni mogą się zrewanżować. Biorąc pod uwagę prestiż meczu, solidną domową postawę Rumunii oraz wyjazdową mizerię Szwedów, wątpię by goście byli w stanie sięgnąć po 3 punkty. Proponowane typy dnia, to zakłady na Rumunię ze zwrotem w przypadku remisu. Kursy na to zdarzenie wynoszą w STS 2,10.

Rumunia – Szwecja możliwe składy:

Rumunia: Tatarusanu – Benzar, Rus, Nedelcearu, Bancu – Marin, Anton, Deac, Stanciu, Mitrita – Puscas

Szwecja: Olsen – Lustig, Lindefof, Granqvist, Bengtsson – Larson, Olsson, Ekdal, Forsberg – Quaison, Berg

Z kodem „TYPERIA” otrzymasz 200 PLN zakład bez ryzyka na obstawianie eliminacji Euro 2020 oraz darmowy zakład 29 PLN w prezencie! Sprawdź szczegóły promocji TUTAJ

? Odbierz 229 PLN