Pierwsze spotkanie play-off czeskiej Extraligi pomiędzy Pribram i Usti niespodziewanie zakończyło się zasłużonym zwycięstwem gości 3-2. Czy Pribram podniesie się z kolan i będzie w stanie ograć drużynę znad Łaby na ich parkiecie? Firmy bukmacherskie tym razem za faworyta uważają Usti.  Zapraszam na analizę oraz darmowe typy bukmacherskie na to spotkanie.

? 20 PLN DARMOWY ZAKŁAD W ETOTO

Single
USTI – PRIBRAM
Extraliga
14.03.2019 godz. 18:00
Typ: 2
kurs: 2,05
stawka: 5/10✅ +5.25

 

Siatkówka typy bukmacherskie: Usti – Pribram

Dwa dni temu pierwsze spotkanie tych dwóch drużyn w play-offach również zawitało jako siatkarskie typy dnia. Wówczas bukmacherzy wyraźnego faworyta dostrzegali w drużynie Pribram. Jednak, jak to w sporcie bywa, goście zaskoczyli pewnych siebie siatkarzy VC i zwyciężyli 3-2. Dzisiaj kursy bukmacherskie nieznacznie promują gospodarzy, ale moim zdaniem niesłusznie. Drużyna Pribram jest pod ścianą i dzisiejszy mecz musi wygrać, gdyż ta faza play-off grana jest do dwóch zwycięstw. Zespół gości, w którym gra dwóch polskich siatkarzy (Stanisław Wawrzynczyk i Jarosław Lech), pokazał, że na wyjazdach grać potrafi. Z 11 rozegranych spotkań wyjazdowych, aż w pięciu odniósł zwycięstwo.

Siatkówka typy dnia: Usti – Pribram 

Zespół Usti dwa dni temu zagrał naprawdę dobrze, z dużym zaangażowaniem, czego nie można powiedzieć o Pribram. Jednak siatkarsko ustępują swoim przeciwnikom i jeżeli tylko drużyna gości podejdzie do meczu w pełni skoncentrowana, to powinna to spotkanie wygrać. Hala w Usti wcale nie jest twierdzą nie do zdobycia, a forma gospodarzy naprawdę zniżkuje. Kupon na dziś po kursie 2,05 na zwycięstwo Pribram wystawiony przez ETOTO, to okazja po którą należy sięgnąć.

? 20 PLN DARMOWY ZAKŁAD W ETOTO

★ Dołącz do grupy Typeria na Facebook’u. Weź udział w codziennym konkursie typerskim „Typeriada” z tygodniową nagrodą 70 PLN. Oprócz tego dyskusje, informacje, wymiana myśli, wspólne ogrywanie buka ?