W sobotę zakończył się sezon zasadniczy w fińskiej lidze siatkówki. Teraz osiem najlepszych zespołów przystępuje do rywalizacji w fazie play-off. Już dzisiaj pierwsze trzy pojedynki ćwierćfinałowe, na które bukmacherzy wystawili swoje typy z siatkówki.  Zobacz jakie typy dnia przygotowaliśmy dla Ciebie.

?DARMOWY ZAKŁAD 20 ZŁ

Single
ETTA – LOIMU
Mestaruusliiga (FIN)
06.03.2019, 17:00
Typ: 1 (EH-1,5 seta)
kurs: 1.65
stawka: 8/10 ⛔8

Single
ETTA – LOIMU
Mestaruusliiga (FIN)
06.03.2019, 17:00
Typ: 1 (AH-2,0 seta)
kurs: 2,04
stawka: 7/10 ⛔7

 

ETTA – LOIMU Siatkówka Typy Dnia

Fińska Mestaarusliiga nie należy do topowych europejskich lig, jest raczej średniakiem, ale bardzo popularnym i  legalni bukmacherzy często umieszczają w ofercie zakłady z tej ligi. O mistrzostwo Finlandii z pewnością powalczą najlepsze po rundzie zasadniczej VaLePa i Huurikaani. Jako dzisiejsze typy dnia chciałbym zaproponować zakłady na mecz pomiędzy drużynami z 4 i 5 miejsca po fazie zasadniczej: ETTA Oulun – Raision Loimu.

 

Typy siatkówka – ETTA – LOIMU

Gospodarze są ostatnio w bardzo dobrej formie, w tym roku kalendarzowym z 11 rozegranych spotkań aż 7 zakończyli wygraną, a na własnym parkiecie tylko raz ulegli zespołowi Huurikaani. Drużyna Loimu jest natomiast na przeciwnym biegunie – sześć ostatnich spotkań zakończonych porażką. Obydwa zespoły spotykały się w sezonie zasadniczym czterokrotnie (taki tam system rozgrywek) a ich bilans wynosi 2-2. Co ciekawe, w tych meczach zawsze górą byli gospodarze.

Ostatnie spotkanie miało miejsce właśnie w sobotę, w ostatniej kolejce sezonu zasadniczego. Zespół z Oulu we własnej hali pokonał Loimu 3-1. Oczywiście play-offy to zupełnie inny rozdział, lecz raczej przez cztery dni zespół Raision z pewnością nie odszukał formy, a ETTA nie zapomniała jak gra się w siatkówkę. Kursy wystawione na to zdarzenie zdecydowanie promują zespół ETTA, dlatego postanowiłem pójść w stronę handicapu azjatyckiego. 


Siatkówka typy: VALEPA – TIIKERIT

Przy okazji przyjrzeć można się bliżej innemu spotkaniu Mestaruusliigi: VaLePa – Tiikerit. Typy bukmacherskie mocno idą w stronę gospodarzy. Ja jednak szukam underdoga w postaci wygranego seta przez zespół gości, bo zwycięstwo gospodarzy to pewniak.

Single
VALEPA – TIIKERIT
Mestaruusliiga (FIN)
06.03.2019, 17:30
Typ: 2(AH+18,5 PKT)
kurs: 1.83
stawka: 5/10 ✅ +4,15

Single
VALEPA – TIIKERIT
Mestaruusliiga (FIN)
06.03.2019, 17:30
Typ: 3-1
kurs: 4,2
stawka: 2/10 ⛔2

 

W tym sezonie Tiikerit zdecydowanie nie leży graczom z fińskiego miasteczka Sastamala. Co prawda wygrali oni czterokrotnie, ale wyniki (3:2; 3:2; 3:0; 3:1) świadczą o zaciętości pojedynków. Jeden set ugrany przez Tiikerit jest możliwy, a kursy bukmacherskie na to zdarzenie u legalnych bukmacherów kusząco wysokie. Próbujemy!

?DARMOWY ZAKŁAD 20 ZŁ