Proponowane darmowe typy bukmacherskie na mecze play-off fińskiej ligii siatkarskiej, w których zmierzą się Loimu – ETTA oraz Savo – Akaa. Siatkówka typy dnia, to coś czego szukasz? Odwiedzaj regularnie Typerię – najlepsze typy na siatkówkę podawane przez doświadczonego typera.

⚽️Odbierz 20 PLN na grę w LV BET !

Single
LOIMU – ETTA
Mestaruusliiga
11.03.2019, 17:30
Typ: 2
kurs: 1,97
stawka: 7/10✅ +6.79
Single
SAVO – AKAA
Mestaruusliiga
11.03.2019, 17:30
Typ: 3-1
kurs: 3,4
stawka: 3/10✅ +7.20


Siatkówka typy bukmacherskie: Loimu – ETTA

Po raz czwarty w ciągu sześciu dni drużyny Loimu i ETTA zagrają w ćwierćfinale play-off. W serii do trzech wygranych prowadzą goście 2-1. W pierwszym meczu w Oulu 06.03 gospodarze niespodziewanie przegrali 2-3. Następnego dnia pierwszy set również padł łupem gości z Loimu, ale ETTA opanowała sytuację i wygrała 3-1. Trzeci mecz, już grany w Loimu był pod pełną kontrolą drużyny ETTA i pewne zwycięstwo 3-1.

Dziś zespoły spotkają się po raz czwarty, ale czy ostatni (gramy do trzech wygranych spotkań)?  W oczach bukmacherów lekkim faworytem jest zespół Loimu. Czy nasze typy bukmacherskie powinniśmy skierować właśnie na gospodarzy? Zdecydowanie nie. To ETTA ma wszystkie atuty w ręku i prawdopodobnie już dziś będzie się cieszyć z awansu do półfinału.


Siatkarskie typy dnia na zwycięstwo ETTA po kursie 1,97 wystawionym przez legalnego bukmachera LV Bet, to dla mnie miła niespodzianka i śmiało te zakłady bukmacherskie polecam.

Siatkówka typy dnia: Savo – Akaa

W drugim spotkaniu zmierzą się dzisiaj drużyny Savo i Akaa. Trzeci mecz tych zespołów i z pewnością ostatni, pewne prowadzenie 2-0 w serii dla zespołu Savo. Wczoraj na wyjeździe Savo nie pozwoliło ugrać drużynie Akaa nawet seta i typy bukmacherskie skierowane są na pewne zwycięstwo zespołu z okolic Kuopio. Ja mimo wszystko pokuszę się o zagranie zakładu bukmacherskiego na dokładny wynik 3-1, a taką ofertę proponuje nam legalny bukmacher ETOTO. Kursy na zdarzenie 3,40 to z pewnością atrakcyjne typy na dziś. Prawdopodobieństwo ugrania jednego seta przez Akka wcale nie jest takie niskie, jak zakładają bukmacherzy.

⚽️Odbierz 20 PLN na grę w LV BET !

 

Dołącz do grupy Typeria na Facebook’u. Kupony, dyskusje o typach, wymiana myśli i informacji, a do tego codzienny konkurs typerski z nagrodami w postaci bonusów u legalnych bukmacherów.