Rozpoczynają się play-offy w siatkarskiej czeskiej ekstralidze. Jako siatkarskie typy dnia proponuję przyjrzeć się spotkaniu Pribram vs Usti. Czy siódma drużyna sezonu zasadniczego gładko pokona zespół z Usti nad Labem? Moim zdaniem tak.

⚽️Odbierz 20 PLN na grę w LV BET !

Single
PRIBRAM – USTI n. LABEM
Extraliga
12.03.2019, 18:00
Typ: 1 (AH-2.0)
kurs: 2,03
stawka: 7/10 ⛔7

 

Siatkówka typy bukmacherskie: Pribram – Usti

Zespół gospodarzy, po świetnej passie na przełomie roku, ostatnio osiągał słabsze wyniki. Siedem ostatnich spotkań to sześć porażek i jedno zwycięstwo. Kalendarz ligowy w końcówce sezonu zasadniczego nie rozpieszczał zespołu – musieli grać z najlepszymi drużynami w lidze: Kladno, Liberec, Karlovarsko czy Cz. Budejovice.  Jedyne odniesione zwycięstwo od połowy stycznia to 3-0 z dzisiejszym przeciwnikiem Usti.

Zespół znad Łaby ma jeszcze gorsze statystyki. Fantastyczna forma z początku sezonu (sześć zwycięstw w siedmiu meczach) już dawno zgubiona. Dziewięć porażek z rzędu, w tym ostatnie cztery w beznadziejnym stylu stosunkiem 0-3, świadczą o tym, iż siatkarze Usti wegetują. Bukmacherzy dostrzegają trudną sytuację i kompletny brak formy, dlatego wystawione typy bukmacherskie faworyzują gospodarzy.

Siatkówka typy dnia: Pribram – Usti

Jako siatkarskie typy na dziś chciałbym zaproponować handicap azjatycki na zwycięstwo drużyny Pribram więcej niż dwoma setami. Przy tak słabej dyspozycji Usti oraz przewadze własnej hali, wyraźne zwycięstwo Pribram to pewniak na dziś. W przypadku ugrania jednego seta przez drużynę z Usti, nastąpi zwrot postawionej stawki.

20_PLN_NDB_336x260