W pierwszej serii play-off fińskiej ligi siatkówki jako ostatnie na parkiet wybiegną drużyny Savo i Akaa. Czy beniaminek gładko poradzi sobie w czwartek 07.03 na własnym boisku z szóstą drużyną tabeli? Temu spotkaniu chcemy się bliżej przyjrzeć i zaproponować jako typy dnia.

⚽️Odbierz 20 PLN na grę w LV BET !

Single
SAVO – AKAA
Mestaruusliiga (FIN)
07.03.2019, 17:30
Typ: 3-1
kurs: 3,5
stawka: 3/10 ✅ +7,5

SAVO – AKAA Siatkówka Typy Dnia

Savo Volley to bardzo młody zespół, istnieje dopiero od 2017r. Jest to projekt stworzony z dwóch klubów siatkarskich: Sampo Volley i Leka Volley. Mimo niewielkiego stażu ligowego, to ekipa naprawdę doświadczona. W jej składzie możemy znaleźć takie gwiazdy fińskiej siatkówki jak np. Oli-Pekka Ojansivu, czy znany z polskich parkietów Antti Sintala. Zespół od początku uznawany był za jednego z faworytów i w ligę wszedł bardzo mocno.

Na początku sezonu plasował się  na 1-2 miejscu tabeli. W styczniu i na początku lutego przyszła jednak zadyszka i z dziewięciu rozegranych meczy aż w sześciu przypadkach schodzili z parkietu pokonani. Co prawda rozgrywki rundy zasadniczej zakończyli na wysokim trzecim miejscu, lecz brakowało już tego błysku z początku sezonu.

 

Typy siatkówka: SAVO – AKAA

Po drugiej stronie siatki staną siatkarze Akaa Voley. Zespół w 32 spotkaniach ligowych tylko 10 zakończył zwycięstwem, co było drugim od końca osiągnięciem w Mestaruusliiga, lecz dzięki licznym porażkom 2-3 „uciułał” punktów i wyprzedził jeszcze dwa zespoły, plasując się ostatecznie na szóstej pozycji. Co ciekawe, w całym sezonie tylko pięć razy schodzili do szatni z zerowym dorobkiem setowym, natomiast aż dwanaście razy grali pięciosetowe pojedynki (i tylko jeden wygrali!).

Czy i tak będzie i tym razem? Przypuszczam, że doświadczony beniaminek nie da sobie odebrać punktów na własnym parkiecie, ale ugranie seta jest w zasięgu możliwości drużyny Akaa Volley. Dlatego też jako typy dnia postanowiłem zagrać na dokładny wynik 3-1. Bardzo dobrą ofertę na to wydarzenie ma legalny bukmacher Totolotek i to właśnie z jego oferty skorzystam. Kurs na to zdarzenie wynosi 3.50. Zakład jest oczywiście dość ryzykowny, jednak jego szanse jego powodzenia są wcale nie takie niskie.

⚽️Odbierz 20 PLN na grę w LV BET !