Rewanżowe pojedynki siatkarskie w półfinałach Ligi Mistrzów. Siatkarskie typy na dziś kierujemy w stronę spotkań, które dzisiejsi gospodarze grają z dużą przewagą mentalną po wyjazdowych zwycięstwach 3-0. Cucine Lube w Łodzi pokazało ogromną siłę ognia, bardzo pewnie w trzech setach pokonując Skrę Bełchatów. U siebie musi tylko postawić kropkę nad „i”. Czy Skra jest w stanie przeciwstawić się Włochom? Inny włoski klub Novara równie gładko, aczkolwiek bardziej niespodziewanie ograła dwukrotne zwyciężczynie LM Vakifbank. Turczynki jednak nie jadą do Włoch na wycieczkę krajoznawczą, lecz po awans do berlińskiego finału. 

? 20 PLN DARMOWY ZAKŁAD od ETOTO

NOVARA – VAKIFBANK
Siatkarska Liga Mistrzów
10.04.2019, 20:30
Typ: 2
kurs: 2,20
stawka: 6/10 ✅ +7,2

NOVARA – VAKIFBANK
Siatkarska Liga Mistrzów
10.04.2019, 20:30
Typ: 2 (AH-1,5)
kurs: 3,20
stawka: 4/10 ✅ +8,8

 

Siatkówka Typy Dnia: Novara – Vakifbank

W Stambule Włoszkom wychodziło dosłownie wszystko, bo Turczynki kompletnie sparaliżowane nie grały swojej siatkówki. Zawiodły gwiazdy – Zhu Ting zdobyła tylko 11 punktów, a jeszcze gorzej wypadła atakująca Lonneke Sloetjens. Holenderka skończyła ledwie 4 z 18 ataków, co stanowi marny wynik 18%. Mecz dla Novary wygrała Paola Egonu. Włoska siatkarka zdobyła 30 punktów, czyli prawie tyle samo, co cały zespół Vakifbanku (33). Praktycznie w każdym elemencie siatkarskim (blok, atak, serwis) Novara była lepsza. Jedynie w przyjęciu piłki notowaliśmy lepsze statystyki Turczynek, lecz przez niemoc w ataku nie przekładał się to na punkty

Trudno przypuszczać, że siatkarki Vakifbanku zagrają drugi tak słaby mecz, szczególnie w ataku. Stawka spotkania jest bardzo wysoka, bo wygrana Turczynek w Novarze za trzy punkty (3-0 lub 3-1) doprowadzi do „złotego seta”. Dlatego  jako bukmacherskie typy dnia proponuję zagrać na zwycięstwo Vakifbanku. Prócz siły ognia w postaci atakującej, siatkarki Novary nie mają silnych argumentów siatkarskich. Amerykanka Bartsch-Hackley słabo spisuje się na przyjściu, a jej koleżanka po przekątnej Piccinini to „staruszka” siatkarska (40l.). Piccinini prócz doświadczenia i przyzwoitego przyjęcia nie daje zespołowi żadnej siły w ataku, bo całośc oparta jest na jednej zawodniczce. Ileż można grać na Egonu, przecież ona nie zawsze ma „dzień konia”. Czy wytrzyma fizycznie posyłając w każdym secie 15 ataków?

CUCINE LUBE – SKRA BEŁCHATÓW
Siatkarska Liga Mistrzów
10.04.2019, 20:30
Typ: over 3,5 seta
kurs: 2,40
stawka: 7/10 ⛔

Siatkówka Typy Dnia: Cucine Lube – Skra Bełchatów

W tym spotkaniu sprawa awansu do finału LM jest praktycznie przesądzona, bo Skra dostała sromotną lekcję siatkówki. Teraz Mistrz Polski jedzie do Civitanova Marche, ażeby godnie się pożegnać z Champions League. Włosi pierwszy mecz wygrali głównie zagrywką i skrzydłami, a na naszą połowę boiska posłali aż 10 asów (my tylko jednego). Ich atak praktycznie po równo rozłożył się pomiędzy atakującego i przyjmujących (Sokolov, Juantorena , Leal), więc przy takich skrzydłowych Bruno nie musiał zbyt często uruchamiać środka.

Jednak we Włoszech może być zupełnie inne spotkanie bo Cucine lubi gubić sety. W tym upatruję sukces jako typy bukmacherskie na dziś. Skra to przecież drużyna ligi mistrzów świata, a w jej szeregach gra aż pięciu mistrzów. Włosi mając awans w kieszeni raczej nie utrzymają koncentracji przez cały mecz, a więc należy wykorzystać świetny kurs na over setowy oferowany przez legalnego bukmachera Forbet.

? 20 PLN DARMOWY ZAKŁAD od ETOTO