W dniu dzisiejszym gra również siatkarska Liga Mistrzów, a w odróżnieniu od tej piłkarskiej – mamy w niej swoich przedstawicieli. Są to Trefl Gdańsk i Skra Bełchatów. Jak sobie poradzą? Szczególnie trudne zadanie przed Gdańszczanami, gdyż do Trójmiasta przyjeżdża wielki Zenit Kazań.  Zapowiedzi i analizy meczów oraz proponowane typy dnia i kupony na dziś.

⚽️Odbierz 20 PLN na grę w LV BET !

18:00 Gdańsk – Kazań, Siatkówka, Liga Mistrzów Mężczyzn
18:30 Scandicci – Fenerbahce, Siatkówka Liga Mistrzów Kobiety


Siatkówka typy: KUPON NR 1 | stawka 4/10

Savino del Bene Scandicci to obecnie trzecia siła włoskiej żeńskiej serie A1. W składzie znajdziemy takie gwiazdy światowej siatkówki jak brazylijska środkowa Adenizia, bułgarska przyjmująca Vasilieva, serbska środkowa Stevanovic czy reprezentantki Włoch: przyjmująca L. Bosetti i rozgrywająca O. Malinow. Na ataku gra szwedka I. Haag, która jest również reprezentantką swojego kraju. Scandicci w fazie grupowej grało z inną włoską potęgą siatkówki żeńskiej Conegliano, niemieckim najlepszym zespołem Schweriner oraz z naszym ŁKS.

Fenrerbahce natomiast to przede wszystkim znakomita marka siatkarska, posiadająca w swojej gablocie najważniejsze trofea siatkarskie (klubowy puchar świata, liga mistrzów, 12 krajowych championatów). Obecnie to podobnie jak Scandicci trzecia siła w rodzimej lidze, wyraźnie ustępująca Eczacibasi i Vakifbankowi. Drużynę prowadzi jeden z najlepszych trenerów żeńskiej siatkówki – Zoran Terzic, a w składzie ma między innymi niezwykle utalentowaną kubańską siatkarkę, zaledwie 20-letnią Melissę Vargas, czy też meksykańską przyjmującą Samanthę Bricio.

Do tego dochodzą dwie tureckie środkowe Toskoy i Dunar oraz serbska rozgrywająca Antonijevic. W fazie grupowej Ligii Mistrzyń Turecki zespół pozostawił w polu Dynamo Moskwa, naszego Chemika Police oraz rumuński CSM Bukaresti. Biorąc pod uwagę potencjał kadrowy oraz przewagę swojego parkietu, Siatkarskie typy dnia kierujemy w stronę Scandicci.

Siatkówka typy dnia: KUPON NR 2 | stawka 3/10

Drugim spotkaniem tworzącym AKO w siatkarskie typy na dziś jest  mecz Trefla Gdańsk i Zenitu Kazań. Gdańszczanie przeciętnie radzący sobie w naszej Plus Lidze podbili w tym roku Europę w fazie grupowej LM. Zwyciężyli w sześciu spotkaniach, pokonując dwukrotnie Berlin Volleys i Noliko Maaseik, oraz Skrę Bełchatów.

Na spotkanie ćwierćfinałowe przyjeżdża potęga siatkarska – Zenit Kazań, który od czterech sezonów wygrywa Ligę Mistrzów. W Gdańsku zobaczymy takie gwiazdy jak amerykański przyjmujący M. Anderson, francuska gwiazda E. N’Gapeth czy rosyjscy reprezentanci: atakujący M. Michajlov, rozgrywający A. Butko oraz potężni środkowi Wolwicz (212cm) i Lichoszertsow (215cm).  A wszystkim dowodzi charyzmatyczny W. Alekno. Z całym szacunkiem dla Trefla, będzie to jednak „mecz do jednej bramki” i goście wywiozą z Gdańska pełną pulę. Taki scenariusz przewidują również bukmacherzy internetowi, proponując dość niskie kursy na Zenit. Jednak grając handicapem na zwycięstwo 3-0 oraz łącząc to w zakład ako osiągamy bardzo korzystny kurs, który polecamy jako siatkarskie typy dnia.

⚽️Odbierz 20 PLN na grę w LV BET !