W rosyjskiej żeńskiej Superlidze trwa walka o medale. W ścisłym finale Dynamo Moskwa już 2-0 prowadzi z Kaliningradem, natomiast w meczu o trzecie miejsce po dwóch meczach w Kazaniu pomiędzy Dynamem i Urałoczką jest stan remisowy. Teraz rywalizacja przenosi się do Jekaterinburga, a bukmacherzy faworyta upatrują w gospodyniach. Czy słusznie? Zapraszam na analizę oraz darmowe typy bukmacherskie na to spotkanie.

? 20 PLN DARMOWY ZAKŁAD od ETOTO

Single
URAŁOCZKA – DYNAMO KAZAŃ
Superliga (RUS)
30.04.2019, 16:00
Typ: 2
kurs: 2,50
stawka: 4/10

 

Siatkówka Typy Dnia: Urałoczka – Dynamo Kazań

W tym sezonie zespoły z Jekatarinburga i Kazania spotykają się już po raz szósty. Prócz rozgrywek sezonu zasadniczego oraz dwóch spotkań play-offów los skojarzył je również w grupie Ligi Mistrzów. Bilans tego sezonu jest korzystny dla Dynama, gdyż zwyciężyły czterokrotnie. Siatkarki z Kazania lepiej prezentowały się w lidze, zdobywając osiem oczek więcej od przeciwniczek, lecz w play-offach swoją grą bardziej imponuje Urałoczka. Zespół Nikolaja Karpola w półfinałach napędził stracha faworyzowanym siatkarkom Dynama Moskwa. W pierwszym meczu wygrały w Moskwie 3-2, a w rewanżu uległy dopiero po tie-breaku. W trzecim, decydującym meczu Moskwiczanki nie dały im jednak szans i wygrały pewnie 3-0.

Siatkówka Typy Dnia: Urałoczka – Dynamo Kazań

Dynamo Kazań swoje półfinały przegrało 0-2 z Kaliningradem. W pierwszym wyjazdowym meczu przegrały dopiero w tie-breaku i gdy się wydawało, iż u siebie odrobią straty, to gładko 0-3 uległy po raz drugi. Pierwsze spotkanie o brąz z Urałoczką, mimo iż grane u siebie, również bez zdobyczy setowych. Dopiero w drugim spotkaniu zawodniczki ze stolicy Tatarstanu po dwóch setach wygranych na przewagi, wygrały w całym meczu 3-1. Te wyniki spowodowały, iż nagle bukmacherzy zdecydowanego faworyta dzisiejszego meczu widzą w Urałoczce. Moje typy na dziś to jednak wygrana zespołu Dynama.

Zespół z Kazania lubi grać w Jekaterinburgu, bo w ostatnich latach dość regularnie wygrywa. Szanse na zwycięstwo gości oceniam na 50%, więc kurs 2,5 oferowany przez ETOTO to wielka szansa na wygraną. Zatem siatkówka typy dnia to zwycięstwo Dynama Kazań.

? 20 PLN DARMOWY ZAKŁAD od ETOTO