Najważniejszym wydarzeniem weekendu w polskiej siatkówce jest finał Pucharu Polski rozgrywany w Nysie. Dziś w finale zmierzą się drużyny Chemika Police i Developresu SkyRes Rzeszów. Bukmacherzy faworyzują aktualne mistrzynie Polski, ale czy słusznie? Zapraszam na zapowiedź i darmowe typy bukmacherskie.

? 20 PLN DARMOWY ZAKŁAD od ETOTO

Single
POLICE – RZESZÓW
PUCHAR POLSKI
10.03.2019, 14:45
Typ: DEVELOPRES
kurs: 2,55
stawka: 5/10 ⛔5

Single
PTPS PIŁA – BKS BIELSKO
LSK
08.03.2019, 18:00
Typ: 2(AH-1,5)
kurs: 2,29
stawka: 7/10 ✅+9,03

 

Siatkówka typy bukmacherskie: Finał Pucharu Polski

Wczoraj w półfinałach drużyna Chemika gładko 3-0 ograła Budowlanych Łódź, natomiast Developres stosunkiem 3-1 wyeliminował inny łódzki zespół – ŁKS. Zespoły Chemika i Developresu to czołówka polskiej ligi. Chemik w tym sezonie na ligowych parkietach pokonany został tylko dwa razy, a ostatnia 20 stycznia, właśnie przez Developres. Czy nasze typy bukmacherskie powinniśmy skierować właśnie na Chemika? Legalny bukmacher ETOTO wystawił na to spotkanie następujące kursy:


W mojej opinii kursy oferowane na Chemika nie są wystarczającym argumentem, aby wybrać tą opcję. Warto zwrócić uwagę na to, że drużyna z Rzeszowa nie przegrała od 13 stycznia aż do ostatniego poniedziałku, gdzie niespodziewanie uległa na wyjeździe Bielszczankom. Dla mnie finał to mecz 50/50, więc siatkówka typy na dnia, to zwycięstwo Developresu.

Siatkówka typy dnia: PTPS Piła- BKS Bielsko

Drugi mecz, który proponuję jako typy na dziś to zaległe spotkanie z 13 kolejki ligowej pomiędzy zespołami PTPS i BKS. Bielszczanki po słabym początku sezonu obecnie w znakomitej dyspozycji. ostatnich dziesięć spotkań to 8 zwycięstw i dwie porażki. Ostatnie zwycięstwo nad Developresem z pewnością uskrzydliło dziewczyny, które mają już pewny awans do play-off i jadą do Piły „po swoje”. Pilanki natomiast słabo – słabe wyniki i słaba gra. Zawodzi szczególnie gwiazda zespołu Greczynka Olga Stranzali.

Biorąc pod uwagę obecną formę obu zespołów oraz motywację, najlepsze typy bukmacherskie na to spotkanie to handicap na zwycięstwo Bielszczanek co najmniej dwoma setami. Opcja ta, dostępna jest w ofercie bukmachera ETOTO i wystawiono na nią atrakcyjny kurs.

 

? 20 PLN DARMOWY ZAKŁAD od ETOTO