Cztery kolejki do końca sezonu zasadniczego we francuskiej Pro A. Arago de Sete już pogodzone ze spadkiem do niższej ligi. Raczej nie jest w stanie odrobić 11 punktów do Narbony czy Tuluzy, tym bardziej, iż 11 punktów zdobyli do tej pory w 20 spotkaniach. Do Sete przyjeżdża zespół z Tuluzy, będący ostatnio w tragicznej formie. Dlaczego Typy bukmacherskie aż tak faworyzują gości? Zapraszamy do Typerii na analizę i darmowe typy siatkarskie.

⚽️Odbierz 20 PLN na grę w LV BET !

Single
ARAGO DE SETE – TOULOUSE
Pro A (Francja)
22.03.2019, 19:30
Typ: 1
kurs: 4,70
stawka: 5/10 ✅+18,5

Siatkówka typy dnia: Sete – Toulouse

Cudu nie będzie, Sete opuszcza najwyższą klasę rozgrywkową francuskiej siatkówki. Co prawda jeszcze cztery spotkania z mniej wymagającymi przeciwnikami, ale zespoły z miejsc 10 i 11 również będą punkty zdobywać. Sezon dla Arago kompletnie nieudany, ale bilans na własnym boisku nie wygląda tak tragicznie – cztery spotkania wygrane i sześć porażek. Dlaczego więc nie mają powalczyć o kolejne zwycięstwo? Przecież nie mają nic do stracenia. Tym bardziej, iż przeciwnik nie jest z górnej półki. Wysokość kursów wystawionych przez firmy bukmacherskie na gospodarzy oscyluje w okolicach 4,0. Jest to prawdziwy prezent, którego nie wolno zmarnować. Jako darmowe typy bukmacherskie na dziś proponuję zwycięstwo Arago de Sete po najwyższym na rynku kursie 4,7, wystawionym przez legalnego bukmachera LV Bet.

Siatkówka typy bukmacherskie: Sete – Toulouse

Drużyna Tuluzy nie jest super wymagającym przeciwnikiem i do tego ostatnio w bardzo słabej formie. Ostatnie sześć spotkań to passa sześciu porażek i to porażek bez zdobyczy setowych. W sezonie 2018/2019 zespół z Tuluzy odniósł tylko jedno zwycięstwo wyjazdowe, ale miało ono miejsce 16 października z Narboną. Co prawda w bezpośrednim pojedynku tych drużyn w Pucharze Francji zwyciężyła Tuluza, lecz w lidze od 2013r. Sete u siebie z tym klubem nie przegrało.

Trudno przewidzieć jaki będzie wynik tego spotkania, raczej faworytem są goście, lecz jako  typy dnia proponuję zagrać w stronę gospodarzy. Najważniejszym argumentem za tym typem jest przewartościowany kurs na zespół Tuluzy. Istnieje dość duże ryzyko, iż kupon będzie nietrafiony, ale przy takiej wysokości kursu nie wypada nie spróbować.

⚽️Odbierz 20 PLN na grę w LV BET !