Finał ligi koreańskiej w pełni. Mistrzowie Korei sprzed roku i zwycięzcy sezonu zasadniczego sensacyjnie przegrali dwa pierwsze mecze we własnej hali. Obydwa spotkania były rozstrzygnięte w tie-breaku na korzyść Hyundai Skywalkers. Teraz zespoły przenoszą się do Cheonan. Drużynie Hyundai potrzebne jest tylko jedno zwycięstwo, żeby powrócić po rocznej przerwie na tron mistrza Korei. Czy Jumbos są już na straconej pozycji? Zapraszam na zapowiedź meczu, analizę i darmowe typy bukmacherskie.

? 20 PLN DARMOWY ZAKŁAD od ETOTO

Single
Hyundai – Jumbos
KOVO (Korea)
26.03.2019, 11:00
Typ: Jumbos
kurs: 3,05
stawka: 5/10 ⛔5

 

Siatkówka Typy Dnia: Hyundai – Jumbos

Siła koreańskiej ligi oparta jest na zagranicznych atakujących. Drużynę Jumbos od trzech sezonów wspiera doświadczony słoweński bombardier Mitja Gasparini, który jeden sezon zaprezentował się w naszej Pluslidze (2019/2011 Jastrzębski Węgiel). Mitja potrafi kolekcjonować trofea: wicemistrz Europy z 2015, zwycięzca Ligi Europy, czterokrotny mistrz Słowenii, mistrz Francji i Korei. Trzy sezony w jednym klubie koreańskim świadczy o dużym zaufaniu ze strony wymagających włodarzy co do jego umiejętności i zaangażowania. W obecnym bardzo udanym sezonie dla Jumbos Gasparini nie osiąga tak rewelacyjnych statystyk jak w latach ubiegłych. Szczególnie nie wyszedł mu ostatni mecz, gdzie zdobył ledwo 6 punktów przy 29% wskaźniku ataku i po drugim przegranym secie został zmieniony. Jednak wciąż jest to wielkie nazwisko, nieprzeciętny talent i olbrzymie doświadczenie, a w tej lidze jego postawa może całkowicie zmienić oblicze zespołu.

Siatkówka Typy Dnia: Hyundai – Jumbos

Po przeciwnej stronie siatki stanie jednak inny „stranieri”, dwanaście lat młodszy węgierski atakujący Krisztian Padar, dysponujący prócz siły ataku również świetną zagrywką. Mimo młodego wieku (ledwie 22 lata skończone w listopadzie) trzeci sezon zdobywa ligi azjatyckie, grając w Korei i Chinach. Zespół Hyundai ma bardzo dużą przewagę psychologiczną nad Jumbos po dwóch zwycięstwach 3-2. Do tego dochodzi przewaga własnego parkietu, choć w Korei patrząc na statystyki nie ma to większego znaczenia. Siatkarze z Incheon z sześciu ostatnich spotkań granych w hali Ryu Gwasun Gymnasium w Cheonan, aż czterokrotnie zwyciężyli. Jak będzie tym razem? Siatkarskie typy dnia kierujemy jednak w stronę gości.

Zakłady bukmacherskie głównego faworyta upatrują w zespole Hyundai. Nie ma jednak aż tak dużej różnicy w poziomie gry, ażeby na gości dawać niebotyczny kurs 3,05. Myślę, iż umiejętności leżą nawet po stronie zespołu Jumbos i z pewnością tanio skóry nie sprzedadzą. Przypuszczalnie z czasem kursy bardziej się wyrównają, dlatego jako typy na dziś warto skorzystać z propozycji Typerii i zagrać w to zdarzenie w ETOTO.

? 20 PLN DARMOWY ZAKŁAD od ETOTO