Francuska Liga Siatkówki jako jedna z ostatnich europejskich lig wchodzi w fazę pucharową. Osiem najlepszych zespołów rozpoczyna rywalizację w play-offach, gdzie gra się do dwóch wygranych spotkań. Tegorocznym faworytem ligi jest zespół Tours, który nie przegrał  od 27 października. Ostatnim pogromcą mistrzów Francji był Chaumont. Dzisiaj Chaumont rozpoczyna rywalizację o półfinał Montpellier. Zapraszam do Typerii na zapowiedź , analizę i darmowe typy bukmacherskie.

? 20 PLN DARMOWY ZAKŁAD od ETOTO

Singiel
CHAUMONT – MONTPELLIER
Pro A (FRA)
19.04.2019, 20:00
Typ: CHAUMONT -1,5 seta
kurs: 2,44
stawka: 4/10✅ +5,76
Singiel
CHAUMONT – MONTPELLIER
Pro A (FRA)
19.04.2019, 20:00
Typ: 3-1
kurs: 4,2
stawka: 2/10 ⛔

 

Siatkówka Typy Dnia: Chaumont – Montpellier

Dwukrotnie Klub z Chaumont prezentowany był w dziale typy siatkówka. Wicemistrzowie Francji są po świetnym sezonie pucharowym, ponieważ rozegrali bardzo dobre spotkania. Drużyny Zenitu St. Petersburg i Perugii potrzebowały aż pięciu setów ażeby wywieźć z Chaumont zwycięstwo. Jednak postawa zespołu w lidze budzi zastrzeżenia, bo szóste miejsce po sezonie zasadniczym to nie jest szczyt marzeń wicemistrzów Francji. Play-offy to jednak zupełnie inny rozdział, zupełnie nowe otwarcie. Chaumont swój ćwierćfinał rozegra z Montpellier, które zajęło trzecią pozycję w tabeli. Z tym przeciwnikiem akurat gra im się bardzo dobrze, bo od pięciu lat nie przegrali we własnej hali. Zatem bukmacherskie typy dnia kierujemy w stronę Chaumont.

Siatkówka Typy Dnia: Chaumont – Montpellier

Montpellier to raczej drużyna własnego parkietu i z pewnością jest faworytem tego ćwierćfinału. Tym bardziej, że dwa ostanie mecze będą rozgrywać u siebie. Jednak jeżeli gospodarze dzisiejszego spotkania wzniosą się na pozom z Ligi Mistrzów, to Montpellier trudno będzie wywieźć dobry wynik. Jako siatkarskie typy na dziś polecam zagrać na zwycięstwo Chaumont różnicą co najmniej dwóch setów. Po raz kolejny skorzystamy z oferty ETOTO, który handicap -1,5 seta na to zdarzenie proponuje po kursie 2,44.

Ciekawą propozycją jest również zagranie na dokładny wynik 3-1. Dwa ostatnie spotkania pomiędzy tymi zespołami kończyły się właśnie takim rezultatem. Również dwa ostatnie mecze Chaumont u siebie wygrało 3-1. Legalny bukmacher Forbet na to zdarzenie oferuje kurs 4.2, który wart jest zaryzykowania.

? 20 PLN DARMOWY ZAKŁAD od ETOTO