Po raz czwarty zespół Chaumont jest bohaterem działu Typy siatkówka. Drużyna po dość przeciętnym sezonie zasadniczym, tak jak przewidywano przebudziła się w play-offach i dotarła do finału. Po drodze wyeliminowała zespoły będące wyżej w tabeli: Montpellier (3) i Ajaccio (6). Dziś jest gospodarzem pierwszego meczu finałowego, a po drugiej stronie siatki główny faworyt do złota. Czy Chaumont zrobi ten pierwszy krok w kierunku mistrzostwa i pokona obrońców tytułu? Zapowiedź, analiza oraz darmowe typy na to spotkanie tylko u nas!

? 20 PLN DARMOWY ZAKŁAD od ETOTO

Single
CHAUMONT – TOURS
Pro A (Fra)
07.05.2019, 20:45
Typ: 2
kurs: 1,98
stawka: 7/10

 

Siatkówka Typy Dnia: Chaumont – Tours

Aż trzech siatkarzy zespołu Tours zostało wybranych do pierwszej szóstki sezonu zasadniczego, więc świadczy to o sile drużyny. MVP całej ligi wybrany został środkowy reprezentacji Francji Barthelemy Chinenyeze, a prócz niego zauważono Kameruńskiego przyjmującego Nathana Wounembaina oraz weterana tej ligi – 43 letniego libero Huberta Henno. Tytuł najbardziej wartościowego zawodnika ligi dla Chinenyeze jest dość zaskakujący, gdyż rzadko środkowy bloku dostępuje takiego zaszczytu. Zazwyczaj docenia się kunszt atakujących lub przyjmujących, więc bardziej należy docenić wartość tego zawodnika dla drużyny.Z zespołu Chaumont w szóstce sezonu znalazł się Amerykański środkowy Taylor Averill, który okazał się najlepszym tegorocznym transferem.

Siatkówka Typy Dnia: Chaumont – Tours

Kiedy wygrać z mistrzem jak nie teraz u siebie, bo kolejne mecze rozegrane zostaną w Tours. Zadanie niezwykle trudne, gdyż zespół gości nie przegrał w lidze od października. Zresztą ostatnia porażka miała miejsce właśnie w Chaumont. Od tego czasu nie licząc LM zespół Tours nie schodzi pokonany z parkietu i myślę, że tak pozostanie. Kurs 1,98 na zwycięstwo gości to ewidentna pomyłka legalnego bukmachera Fortuna, którą koniecznie trzeba wykorzystać. Ten sezon należy do Tours, a incydenty z Ligi Mistrzów nie zmienią faktu, że Chaumont bez Boyera czy Louatiego jest zespołem słabszym niż w ubiegłym roku. Zatem typy na dziś to wygrana Tours otwierająca tej drużynie drogę do obrony tytułu Mistrza Francji.

? 20 PLN DARMOWY ZAKŁAD od ETOTO