Czy już dziś zespół Joasi Wołosz zdobędzie tytuł mistrzyń Włoch? Wszystkie znaki na niebie i ziemi na to wskazują, gdyż drużyna Conegliano pewnie prowadzi w finale rozgrywek z Novarą 2-0, a do tego jeszcze spotkanie rozgrywa we własnej hali. Novara jest w bardzo trudnej sytuacji, gdyż jest to mecz ostatniej szansy, a porażka oznacza tylko srebrny medal. Zapraszamy do Typerii na zapowiedź, analizę spotkania oraz darmowe typy bukmacherskie.

? 20 PLN DARMOWY ZAKŁAD od ETOTO

Single
CONEGLIANO – NOVARA
Serie A1 (w)
06.05.2019, 20:30
Typ: 2
kurs: 4,2
stawka: 3/10
Single
CONEGLIANO – NOVARA
Serie A1 (w)
06.05.2019, 20:30
Typ: over 176,5 pkt
kurs: 1,84
stawka: 6/10

Siatkówka Typy Dnia: Conegliano – Novara

Drużyna Daniele Santarelliego imponuje świetną formą w końcówce sezonu, a przecież do zdobycia są jeszcze dwa trofea. Prócz mistrzostwa Włoch Conegliano zagra jeszcze w finale Ligi Mistrzów, również z Novarą. Pierwsze dwa mecze finałowe Serie A1 to dominacja Imoco i pewne wygrane 3-0. O ile w pierwszym wyjazdowym meczu przewaga była bezdyskusyjna (wygrane do 15, 20, 15), to jednak drugie spotkanie przyniosło więcej emocji. Dwa sety Novara przegrała w samych końcówkach do 23. W tej sytuacji legalni bukmacherzy nie dopuszczają myśli, że Conegliano może przegrać trzeci mecz. Kursy na zwycięstwo gospodyń oscylują w okolicy 1,2 i tym samym na wygraną Novary przekroczyły nawet 4,0. Trudno przejść obojętnie wobec takiej dysproporcji, zatem typy na dziś to wygrana Novary.

Siatkówka Typy Dnia: Conegliano – Novara

Novara nie jest Kopciuszkiem i w siatkówkę grać potrafi. Świadczy o tym obecność zarówno w finale najsilniejszej ligi świata, jak i w finale Ligi Mistrzów. Niestety cała gra zespołu opiera się tylko na jednej zawodniczce – Paoli Egonu. W ostatnim meczu zdobyła ona prawie połowę wszystkich punktów Novary. Ale przecież są tam jeszcze dwie świetne środkowe Veljković i Chirichella. Na przyjęciu całkiem dobrze radzi sobie Amerykanka Michelle Bartsch. Problem natomiast jest z drugą przyjmującą, ponieważ Picinnini świetnie przyjmuje, lecz słabo atakuje, a Holenderka Plak ma bardzo silny (nie zawsze precyzyjny) atak, lecz bardzo słaby odbiór piłki. W zespole Conegliano atak rozkłada się w miarę równomiernie pomiędzy atakującą Fabris a przyjmujące Hill i Syllę.

Dlaczego więc typy na dziś na Novarę? Powodem jest tylko i wyłącznie wysoki kurs 4,2 który oferuje ETOTO. Nie ma aż takiej różnicy w poziomie sportowym obydwu drużyn, zatem za niewielką stawkę można spróbować. Dla mniej odważnych proponuję zagrać over punktowy +176,5 po kursie 1,84 w LV Bet. Ugranie seta przez Novarę jest bardzo prawdopodobne, a linia 176,5 praktycznie gwarantuje pokrycie przy czterech setach. Chociaż słowo „gwarantuje” w bukmacherce powinno być zakazane.

⚽️Odbierz 20 PLN na grę w LV BET