Maj to miesiąc rozstrzygnięć w ligach siatkarskich. Wczoraj w naszej PlusLidze  padły ostatnie rozstrzygnięcia, ale we włoskiej Serie A1 wciąż trwa walka o mistrzostwo. Tak jak w poprzednich dwóch sezonach o złoto rywalizują Cucine i Perugia. Pierwszy mecz finałowy w Perugii zakończył się pewnym zwycięstwem gospodarzy i to rozmiarem 3-0. Czy Cucine Lube otrząśnie się z porażki i u siebie wyrówna stan rywalizacji. Darmowe typy bukmacherskie oraz analiza tego meczu przed Wami w Typerii.

⚽️Odbierz 20 PLN na grę w LV BET

Single
CUCINE LUBE – PERUGIA
Serie A1
05.05.2019, 18:00
Typ: 1(AH-1,0)
kurs: 2,07
stawka 6/10

Siatkówka Typy Dnia: Cucine Lube – Perugia

Perugia po odpadnięciu w półfinale Ligi Mistrzów z Zenitem Kazań ma już tylko jeden cel na ten sezon – mistrzostwo Włoch. Po raz trzeci z rzędu na drodze staje Cucine. Dwa lata temu mistrzostwo wygrał zespół z Civitanovy, a w poprzednim sezonie lepsza okazała się Perugia. Teraz otwarcie rywalizacji zdecydowanie należało do zespołu Lorenzo Bernardiego, który rozgromił Lube do 13, 18 i 18. Półfinały z Modeną były dość trudne dla Perugii, bo potrzebowała aż pięciu spotkań żeby rozstrzygnąć rywalizację. W ostatnim, decydującym meczu po trzech setach przegrywała 1-2 i dopiero w tie-breaku rozstrzygnęła spotkanie i całą rywalizację na swoją korzyść.

Siatkówka Typy Dnia: Cucine Lube – Perugia

Tak dotkliwa porażka z Perugią to był raczej wypadek przy pracy, który zaskoczył ekipę De Giorgiego. Cucine Lube spisuje się w tym sezonie znakomicie, a zwłaszcza we własnej hali. Ostatnia porażka u siebie miała miejsce bodajże w październiku, poza tym same wiktorie w A1, Coppa Italia czy LM. Sprowadzenie do zespołu Bruno Rezende, Leona i Leala było strzałem w dziesiątkę, gdyż wraz z Sokołowem i Juantoreną stanowią niesamowicie mocną ekipę, która spróbuje zatrzymać dominację Zenitu w Europie. Mistrzostwa Włoch to jednak równie ważny i niezakończony etap. Zatem typy bukmacherskie na dziś to odrobienie straty przez Lube i wyrównanie stanu rywalizacji.

Legalni bukmacherzy również w ekipie z Civitanovy upatrują faworyta meczu, dlatego kursy na to zdarzenie nie są imponujące. Zatem polecam wybrać coś z oferty handicapów azjatyckich oferowanych przez LV Bet. Osobiście proponuję bezpieczną opcję AH-1, czyli wygraną Lube dwoma setami i ewentualny zwrot w przypadku wyniku 3-2. Kurs 2,07 na tą opcję jest dla mnie zadowalający i pobieram jako typy na dziś.

⚽️Odbierz 20 PLN na grę w LV BET !