W Krasnojarsku dobiega końca turniej play-out dla drużyn rosyjskiej Superligi, które w sezonie zasadniczym zajęły miejsca od 9 do 14. Ostatnia seria gier nie decyduje praktycznie o niczym. Bez względu na wyniki z Superligą żegnają się drużyny z Jarosławia i Niżnewartowska. W ostatnim spotkaniu gospodarze spotkają się z zespołem, który na tym turnieju spisuje się naprawdę przyzwoicie. Stawką meczu jest 10 miejsce w końcowej tabeli. Zapraszam na analizę i zapowiedź tego spotkania, a także darmowe typy bukmacherskie na niedzielę.

? 20 PLN DARMOWY ZAKŁAD od ETOTO

Singiel

DYNAMO LO – YENISEI KRASNOYARSK
SUPERLIGA (RUS)
14.04.2019, 14:00
Typ: 1
kurs: 2,55
stawka: 5/10 ✅ +7,75

 

Siatkówka Typy Dnia: Dynamo LO – Yenisei Krasnoyarsk

Turniej play-out wyraźnie nie służy gospodarzom. Prawdopodobnie nie trafili z formą lub też brak motywacji, bo zajęcie 10 czy 11 miejsca chwały klubowi i zawodnikom nie przysporzy. Pierwsze trzy spotkania drużyna przegrała w większości z zespołami niżej notowanymi: 0-3 z Niżnewartowskiem, 1-3 z Gaspromem-Yugrą i 2-3 z najsłabszym w stawce Jarosławiem. Ostatni mecz nareszcie przyniósł radość kibicom, ponieważ zakończył się zwycięstwem Jeniseja 3-1. Z dobrej strony w spotkaniu z NOVA Nowokujbyszewsk pokazał się Francuz Nicolas Marechal, który zdobył dla Krasnojarska 18 punktów. Pomimo ostatniego zwycięstwa siatkarskie typy dnia kierujemy jednak w stronę Dynamo-LO.

Siatkówka Typy Dnia: Dynamo LO – Yenisei Krasnoyarsk

Dynamo-LO to klub z Obwodu Leningradzkiego, a swoją siedzibę ma w Sosnowym Borze. Dynamo dopiero trzeci sezon gra w najwyższej klasie rozgrywkowej i do tej pory zajmowało w klasyfikiacji końcowej 12 i 11 miejsce. Turniej w Krasnojarsku rozpoczęli od porażki z NOVA 2-3, lecz później przyszła seria trzech zwycięstw. Wszystkie spotkania wygrali bez straty seta, a największą radość sprawiło pokonanie faworyzowanego Gaspromu Yugra. Czy jest to wystarczający powód, żeby jako typy na dziś grać  zwycięstwo gości?

Dlaczego więc tak wysoki kurs na zwycięstwo Dynamo-LO? Legalni bukmacherzy z pewnością uwzględniają fakt, że Jenisej gra u siebie i przed turniejem zajmował wyższą pozycję w tabeli. Dla mnie jednak jest to mecz 50/50 w którym każdy wynik jest możliwy, dlatego warto skusić się na bardzo dobry kurs i jako typy na dziś zagrać w stronę zespołu z Obwodu Leningradzkiego. Ten turniej pokazał, że wcale ściany nie pomagają gospodarzom, a Dynamo-LO bardzo dobrze czuje się w Krasnojarsku.

? 20 PLN DARMOWY ZAKŁAD od ETOTO