Najsilniejsze zespoły w tureckiej lidze siatkówki kobiet pochodzą ze Stambułu. Aż cztery kluby z tego miasta spotykają się w półfinale rozgrywek ligowych. Niezwykle mocno kadrowe Eczacibasi, które miało w tym roku podbić Europę gra u siebie z Galatasaray. Drużyna gości dostała tęgie lanie w pierwszym spotkaniu i teraz chce uratować honor. Czy jest w stanie przeciwstawić się celującej w tytuł mistrzyń kraju Eczacibasi? Analiza tego spotkania oraz darmowe typy bukmacherskie tylko w Typerii.

⚽️Odbierz 20 PLN na grę w LV BET ! 

Singiel

ECZACIBASI – GALATASARAY
Turecka Liga Kobiet
13.04.2019, 13:00
Typ: Galatasaray +17,5 pkt
kurs: 1,85
stawka: 7/10 ✅ +5,95

Singiel

ECZACIBASI – GALATASARAY
Turecka Liga Kobiet
13.04.2019, 13:00
Typ: 3-1
kurs: 3,90
stawka: 3/10 ✅ +8,70

 

Siatkówka Typy Dnia: Eczacibasi – Galatasaray

Eczacibasi to jeden z najsilniejszych klubów na świecie, który z pewnością miał zamiar ugrać więcej w tym sezonie. Wyjazdowe zwycięstwo 3-0 w ćwierćfinale Ligi Mistrzów nad  Conegliano nie zapowiadało katastrofy. Jednak w rewanżu Włoszki odrobiły straty i wygrały złotego seta, który dał im przepustkę do Berlina. Teraz Turecki zespół koncentruje się na rozgrywkach krajowych. Sezon zasadniczy przeszły jak burza, przegrywając jedynie jedno spotkanie z Vakifbankiem. W lidze zdobyły aż 62 punkty, tracąc zaledwie 10 setów w 22 spotkaniach. O sile Eczacibasi stanowi przede wszystkim atak, w którym prym wiedzie Serbka Tijana Bosković. Wspierają ją na skrzydłach Amerykanka Jordan Larsson i Koreanka Kim. Zespół 23 razy zdobywał mistrzostwo Turcji, lecz po ostatni tytuł sięgał siedem lat temu. W tym roku zdobyły już jedno trofeum – Puchar Turcji, ale oczekiwania są dużo większe.

Siatkówka Typy Dnia: Eczacibasi – Galatasaray

Galatasaray na tytuł czeka znacznie dłużej, bo 51 lat. Ostatnie większe sukcesy to wicemistrzostwo kraju, które zdobyły w 2017 oraz puchar CEV z 2016r. Pierwsze spotkanie ćwierćfinałowe, które grały u siebie nie będą wspominać miło, przegrały bowiem w trzech setach do 17, 18 i 18. Typy bukmacherskie na spotkanie rewanżowe oczywiście faworyzują Eczacibasi, ale nie sądzę, że Galata zagra drugi tak słaby mecz. Przecież w kadrze zespołu są również znakomite siatkarki: Charlotte Lays, Cursty Jackson czy Meryem Boz.

Pomijając ostatnie spotkanie, to mecze pomiędzy tymi zespołami zawsze cechuje zaciętość i duża ilość setów. Poprzedni wynik 3-0 miał miejsce prawie równe trzy lata temu, a w międzyczasie w 9 spotkaniach rozegrały łącznie 39 setów. Dlatego myślę, iż handicap
+17,5 punktu w stronę Galatasaray po kursie 1,85  jest prawdziwą gratką, którą należy wykorzystać. Taką ofertę wystawioną przez LV Bet proponuję jako typy na dziś.

Zwycięstwo Eczacibasi raczej nie podlega dyskusji, ponieważ jest to zespół zdecydowanie lepszy. Niemniej jako kolejne typy na dziś proponuję spróbować zgrać opcję na dokładny wynik 3-1, gdyż prawdopodobieństwo zdobycia seta przez Galatę jest dość duże. Kurs zaproponowany na to zdarzenie przez Zakłady Bukmacherskie Fortuna w wysokości 3,9 jest bardzo kuszący i warto spróbować za niewielką stawkę.

⚽️Odbierz 20 PLN na grę w LV BET !