Rozgrywki w brazylijskiej lidze kobiet dobiegają końca. Na placu boju pozostały tylko dwie ekipy: Mistrz Brazylii Praia Clube i mistrz Ameryki Południowej Minas Tenis Clube. Dwa najlepsze zespoły rundy sezonu zasadniczego rozpoczynają dwumecz, którego stawką jest tytuł mistrzowski. Pierwsze spotkanie rozegrane zostanie w Belo Horizonte, a gospodarzem będzie zespół Minas. Przed nami zapowiedź i analiza oraz świąteczne darmowe typy bukmacherskie na to wydarzenie.

⚽️Odbierz 20 PLN na grę w LV BET !

Single
MINAS – PRAIA
Superliga (BRA)
21.04.2019, 16:00
Typ: 2
kurs: 2,4
stawka: 4/10⛔

 

Siatkówka Typy Dnia: Minas – Praia

Mimo, iż zespół Minas od dwóch lat wygrywa klubowe mistrzostwa Ameryki Południowej, to jednak na własnym podwórku ostatni tytuł zdobył 17 lat temu. W tym roku jest na najlepszej drodze do sukcesu, bo wygrał sezon zasadniczy i bez problemu przeszedł dwa szczeble play-off. Teraz na drodze stanął obrońca tytułu Praia Clube. Legalni bukmacherzy internetowi zwycięzcę pierwszego meczu upatrują w gospodyniach, oferując za zwycięstwo Minas kurs oscylujacy w okolicach 1,5. Myślę, że wartość zdecydowanie za niska, dlatego jako darmowe typy na dziś proponuję wykorzystać wysoki kurs na gości.

Siatkówka Typy Dnia: Minas – Praia

Gwiazdami Minas jest para reprezentacyjnych przyjmujących: Natalia oraz Gabi. One stanowią o sile zespołu, który oparty jest wyłącznie o brazylijskie zawodniczki. Zespół gości kadrowo prezentuje się trochę lepiej, bo prócz reprezentantek kraju (Fabiana, Fernanda Garay, Ellen Braga czy Suelen Pinto) w zespole grają dwie Amerykanki: rozgrywająca Carli Lloyd i atakująca Nicole Fawcett. W bezpośrednich spotkaniach tych drużyn w sezonie zasadniczym zawsze stosunkiem 3-2 wygrywał zespół przyjezdny. Co ciekawe, Praia w tym sezonie nie doznała żadnej porażki w spotkaniu wyjazdowym.

Dlatego właśnie warto zaryzykować  i zagrać na zwycięstwo zespołu z Uberlandii. Moim zdaniem decydującym czynnikiem o zwycięstwie w tym spotkaniu będzie dyspozycja dnia, więc kurs 2.4 na zwycięstwo Praia Clube oferowany przez zakłady bukmacherskie Fortuna jest prawdziwie świąteczną propozycją. Zatem siatkarskie typy na dziś to czysta jedynka dla gości.

⚽️Odbierz 20 PLN na grę w LV BET !