Los skojarzył w półfinałach żeńskiej Ligi Mistrzów pary włosko-tureckie. W pierwszym półfinale Conegliano gładko ograło na własnym parkiecie Fenerbahce 3-0. Dużo trudniejsze zadanie przed Novarą, która na wyjeździe zmierzy się z najlepszym kobiecym zespołem siatkarskim ostatnich dwóch sezonów – Vakifbank Stambuł. Czy Paola Egonu i spółka nie przestraszą się nasiąknietej gwiazdami drużyny klubowych mistrzyń świata? Zapowiedź spotkania, analiza i darmowe typy bukmacherskie specjalnie dla Was w Typerii

? 20 PLN DARMOWY ZAKŁAD od ETOTO

Single
VAKIFBANK – NOVARA
Champions League
04.04.2019, 18:00
Typ: over 178,5 pkt
kurs: 1,84
stawka: 5/10 ⛔

Single
VAKIFBANK – NOVARA
Champions League
04.04.2019, 18:00
Typ: over 3,5 seta
kurs: 1,49
stawka: 5/10 ⛔

 

Siatkówka Typy Dnia: Vakifbank – Novara

Od dłuższego czasu zastanawiam się jak „ugryźć” to spotkanie. Typy bukmacherskie jako murowanego faworyta uważają Vakifbank, proponując na Novarę kursy nawet 3,35. Nie uważam, ażeby różnica klas pomiędzy obydwoma zespołami była aż tak wysoka, dlatego propozycja zagrania na drużynę gości jako typy na dziś to z pewnością spore value, lecz dość ryzykowne.

Nie mam przekonania co do zwycięstwa Novary. Co prawda ten sezon nie jest wybitny w wykonaniu drużyny ze Stambułu, lecz takie nazwiska jak Chinka Zhu Ting, czy Holenderka Lonneke Sloetjes wzbudzają szacunek i respekt. Do tego jeszcze znakomita serbska środkowa Milena Rasic czy też amyrykańska przyjmująca Kesley Robinson, cała plejada tureckich reprezentatek, a całość spaja znakomity specjalista od żeńskiej siatkówki Giovanni Guidetti.

Vakifbank fazę grupową Ligi Mistrzów przeszedł bez problemu, lecz nie miał zbyt wymagających przeciwników (Stuttgart, Beziers, Martissa Plovdiv). Schody pojawiły się w ćwierćfinale, gdzie w Moskwie miejscowe Dynamo po bardzo dobrym meczu pokonało gwiazdy ze Stambułu 3-2. Jednak rewanż to prawdziwy pokaz mocy i zwycięstwo drużyny Guidettiego do 19, 16 i 8.

Siatkarskie Typy Dnia: Vakifbank – Novara

Novara jest w bardzo podobnej sytuacji jak Vakifbank. W lidze zajmuje drugie miejsce, w LM bez straty seta przeszła fazę grupową (Budowlani, Cannes i Mińsk), a w ćwierćfinale pod kontrolą miało dwumecz ze Stuttgartem. W zespole włoskim również grają znakomite siatkarki: Włoszki Egonu, Chirichella, Picinini, Holenderka Plag czy Serbka Veljkovic, ale czy są w stanie zatrzymać Vakifbank na ich własnym parkiecie.

Myślę, iż zapowiada się przede wszystkim fantastyczne i zacięte widowisko, dlatego proponuję jako siatkarskie typy dnia zagrać over punktowy. Nie uważam ażeby jeden zespół zdominował całe spotkanie, więc linia +178,5 pkt jest jak najbardziej do pokrycia. Kurs na to zdarzenie jaki oferuje legalny bukmacher Fortuna jest zadowalający. Można również zagrać over setowy, lecz z uwagi na niski kurs lepiej wrzucić go do jakiegoś AKO.

? 20 PLN DARMOWY ZAKŁAD od ETOTO

★ Dołącz do bukmacherskiej grupy Typeria na Facebook’u.