Decydujący mecz półfinału PlusLigi pomiędzy Zaksą i Aluronem. Niewiele brakowało, a nie doszłoby do trzeciego spotkania. Po dwóch setach w Zawierciu Jurajscy Rycerze prowadzili 2-0 i byli już jedną nogą w finale. Tym bardziej, że wygrali pierwszy mecz w Kędzierzynie. Zaksa jednak pokazała dużą odporność, poukładała grę i wygrała kolejne trzy odsłony. Jak będzie dzisiaj w Kędzierzynie? Zapraszamy do Typerii na zapowiedź, analizę i darmowe typy bukmacherskie z tego spotkania.

⚽️Odbierz 20 PLN na grę w LV BET !

Single
ZAKSA – ALURON
Plusliga
24.04.2019, 17:30
Typ: ZAKSA -2,5 seta
kurs: 2,55
stawka: 3/10

 

Siatkówka Typy Dnia: ZAKSA – Aluron

Drużyna Zaksy wygrywając na wyjeździe 3-2 doprowadziła do trzeciego spotkania. Początek meczu w Zawierciu wcale tego nie zapowiadał. W pierwszym secie gospodarze niesieni fantastycznym dopingiem po raz kolejny zaskoczyli faworyzowanych gości, wygrywając do 16. Wydawało się, iż w drugiej odsłonie zespół z Kędzierzyna opanował emocje, bo długo prowadził. Jednak końcówka seta ponownie należała do Aluronu, który wygrał 25-23 i doprowadził fanów do prawdziwej ekstazy. Szczególnie słabo prezentował się atakujący Zaksy Łukasz Kaczmarek. Kilka błędów własnych tego zawodnika zdecydowało o obliczu drugiego seta. W tym momencie gospodarzom do upragnionego awansu pozostawało wygranie jednego seta. Jednak trener Gardini dokonał niezwykle ciekawej zmiany, bo zdjął słabego Kaczmarka i do gry asygnował trzeciego przyjmującego Rafała Szymurę. Nominalny przyjmujący Olek Śliwka przesunięty został na atak. Ten manewr całkowicie odmienił oblicze zespołu, który do końca kontrolował mecz i doprowadził do zwycięstwa 3-2

Siatkówka Typy Dnia: ZAKSA – Aluron

Zawodnicy Aluronu Warty Zawiercie w licznych wywiadach powtarzają, że w tym sezonie osiągnęli już wielki sukces. Są również świadomi siły przeciwnika i za faworyta ostatniego spotkania zdecydowanie uważają Zaksę. Takie odrodzenie drużyny, jakie miało miejsce w Zawierciu z pewnością daje dużą pewność siebie. Tej cechy właśnie brakowało Zaksie w pierwszych meczach. Siatkarsko między zespołami jest przewaga klasy, dlatego typy bukmacherskie na dziś to pewne przypieczętowanie awansu przez gospodarzy.

Legalni bukmacherzy również faworyta upatrują w drużynie Zaksy, ale typy na zwycięstwo 3-0 już opatrzone są wysokim kursem. Jednak uważam, że tym razem odrodzony i silnie zmotywowany zespół z Kędzierzyna nie pozwoli sobie na wymianę ciosów i będzie kontrolował spotkanie od początku do końca. Kurs 2,55 na zwycięstwo 3-0 zaoferowany przez LV Bet jest wezwaniem, które warto podjąć.

⚽️Odbierz 20 PLN na grę w LV BET !