Konia z rzędem temu kto obstawiał na początku sezonu, że Aluron otrze się o finał PlusLigi. Awans do fazy play-off wydawał się być szczytem marzeń „Jurajskich Rycerzy”, a oni w ćwierćfinale ograli Czarnych Radom i w pierwszym meczu półfinałowym pokonali Zaksę. Do tego jeszcze rewanż grają u siebie w specyficznej hali wypełnionej fantastyczną, a nawet jak na siatkówkę fanatyczną publicznością. Czy zraniona Zaksa zdoła się podnieść po porażce i ograć niesioną falą dopingu drużynę Warty Zawiercie. Darmowe typy bukmacherskie oraz zapowiedź i analiza tego spotkania przed Wami w Typerii.

? 20 PLN DARMOWY ZAKŁAD od ETOTO

Singiel
Warta Zawiercie – ZAKSA
PlusLiga
17.04.2019, 17:30
Typ: ZAKSA -1,5 seta
kurs: 2,03
stawka: 6/10 ⛔6

 

Siatkówka Typy Dnia: Warta Zawiercie – Zaksa Kędzierzyn Koźle

Pierwsze miejsce w sezonie zasadniczym dało Zaksie komfort bezpośredniego awansu do półfinału PlusLigi. Ten przywilej przypłacili długim, trzytygodniowym oczekiwaniem na rozstrzygnięcia ćwierćfinałowe, więc odbiło im się to czkawką w pierwszym meczu. Na własnym parkiecie zasłużenie przegrali z będącą na fali Wartą. Statystyki wskazują, iż w poszczególnych elementach siatkówki mecz był bardzo wyrównany. Taka sama ilość bloków i asów serwisowych, zbliżony poziom przyjęcia i nieznaczna przewaga gości w ataku i błędach własnych. W tym meczu gra Zaksy wyraźnie kulała, bo przyczyną był ewidentnie brak rytmu meczowego.

Siatkówka Typy Dnia: Warta Zawiercie – Zaksa Kędzierzyn Koźle

Aluron Virtu Warta Zawiercie gra fenomenalny sezon, ale powiedzmy szczerze, daleko im z umiejętnościami siatkarskimi do Zaksy. Drużyna potrafi wykorzystać specyfikę swojej niskiej hali, gdyż przegrała u siebie w sezonie tylko trzy razy. Statystyki spotkań obydwu zespołów wskazują jednak, że zawsze (prócz tego ostatniego meczu) zwycięża Zaksa i zawsze stosunkiem 3-1, bez względu na miejsce spotkania. Legalni bukmacherzy trochę spanikowali, wystawiając dość wysokie kursy na gości. Kędzierzyn nie przestraszy się kibiców i zagra swoje. Jak złapią rytm meczowy, to niestety gospodarze nie dotrzymają im kroku. Zatem typy na dziś to wyraźna wygrana Zaksy.

„Jurajscy Rycerze” z pewnością zasłużyli na finał, lecz na ich drodze stanęła najlepsza drużyna sezonu. Serce do gry jest po ich stronie, ale sercem się nie wygrywa. Po raz kolejny prezent otrzymujemy od legalnego bukmachera ETOTO, który na zwycięstwo gości co najmniej dwoma setami wystawił kurs 2,03. Temu bukmacherowi zawierzmy nasze oszczędności, a pomnoży nam w dwójnasób. I święta będą „na bogato”

Typy na dziś dla odważnych, to zwycięstwo Zaksy 3-0 po kursie 3,4 jaki oferuje nam Fortuna. Kurs warty skuszenia się, tyko przy rozsądnym stawkowaniu.

? 20 PLN DARMOWY ZAKŁAD od ETOTO