Ostatni mecz serii zasadniczej koreańskiej ligi siatkówki, w którym spotkają się drużyny Seoul Woori Card Hansae i Cheonan Hyundai Capital Skywalkers. Gospodarze od pięciu kolejek grają bez swojego asa – Kolumbijczyka Libermana Agameza i pięć razy przegrali. Czy poradzą sobie z wiceliderem? Siatkówka typy dnia, to coś czego szukasz? Odwiedzaj regularnie Typerię – skuteczne typy na siatkówkę podawane przez doświadczonego typera.

⚽️Odbierz 20 PLN na grę w LV BET !

Single
WOORI – HYUNDAI
V-Liga
10.03.2019, 06:00
Typ: 2(AH-1,5)
kurs: 1,86
stawka: 6/10 ⛔6
Single
WOORI – HYUNDAI
V-Liga
10.03.2019, 06:00
Typ: 2(AH-2,0)
kurs:2,80
stawka: 4/10 ⛔4
Single
WOORI – HYUNDAI
V-Liga
10.03.2019, 06:00
Typ:2(AH-2,5)
kurs:3,70
stawka: 3/10 ⛔3

 

Siatkówka typy bukmacherskie: Woori – Hyundai

Koreański system rozgrywek przewiduje tylko jednego obcokrajowca w drużynie i zazwyczaj zatrudniany „stranieri” gra na pozycji atakującego. W sezonie 2018/2019 na tej pozycji w drużynie z Seulu grał „King Kong z Kolumbii” Liberman Agamez. To doświadczony 34 letni siatkarz  o wzroście 207 cm, znany z parkietów europejskich. Grał między innymi w lidze tureckiej, greckiej i portugalskiej. Dzisiejsze typy dnia związane są właśnie z Kolumbijczykiem, a raczej jego brakiem.

Obcokrajowiec w lidze koreańskiej ma status gwiazdy i to na nim opiera się cały atak drużyny – zawsze on jest najlepiej punktującym. Niestety od połowy lutego próżno szukać Agameza w meczowej dwunastce drużyny z Seulu. Czyżby rozwiązał kontrakt? Siatkarz ten znany jest ze swojego „gwiazdorskiego” charakteru, wyrzucony został po kilku kolejkach z irańskiego zespołu Paykan Techeran. Bez atakującego w Korei o zwycięstwo jest piekielnie trudno, o czym świadczą ostatnie wyniki Woori. Biorąc pod uwagę powyższe informacje, najlepsze siatkarskie typy dnia, to zakłady skierowane w stronę zespołu gości.

Siatkówka typy dnia: Woori – Hyundai

Ostatni mecz nie ma żadnego wpływu na sytuację w tabeli, obydwa zespoły mają zapewniony awans do półfinału fazy play-off, bo zajmą drugie (Hyundai) i trzecie (Woori) miejsce w tabeli. Zatem zgodnie z koreańskim systemem rozgrywek spotkają się w półfinale, a na zwycięzcę oczekuje już lider – zespół Jumbos. Jednak obserwując ligę koreańska wydaje się, iż tam nie ma spotkań „o pietruszkę” – drużyny zawsze walczą do końca, popisując się przede wszystkim znakomitymi obronami.

Nie sądzę, żeby zespół gości odpuścił to spotkanie. Dodać należy, że w drużynie Skywalkers obcokrajowcem jest młody węgierski atakujący Krisztian Padar (najlepszy serwujący ligii), który poprzedni sezon grał w drużynie z Seulu. W mojej opinii kursy oferowane przez LV Bet są wystarczającym argumentem, aby zagrać na wyraźne zwycięstwo gości. Po pięciu porażkach gospodarzy z rzędu, kolejny mecz bez Agameza, daje niewielkie prawdopodobieństwo zwycięstwa. Dobre typy na to spotkanie, to handicapy azjatyckie dostępne w ofercie legalnego bukmachera LV Bet.

⚽️Odbierz 20 PLN na grę w LV BET !