Dwa tygodnie temu siatkarskie typy dnia skupiały się na zespole Chaumont, który gościł u lidera francuskiej Ligue A w Tours. Wówczas niewiele brakowało do niespodzianki i kupon po kursie 3,55 zostałby trafiony. Chaumont przegrało niestety 2-3 i nie poprawiło swojej sytuacji w tabeli. Co prawda awans do play-off ma już zapewniony, lecz nadal walczy o dobrą pozycję wyjściową w ćwierćfinałach. Tym razem udaje się na Korsykę do wicelidera Ajaccio. Po raz kolejny kurs wysoki. Zapraszam na zapowiedź i analizę spotkania oraz darmowe typy bukmacherskie z siatkówki

? 20 PLN DARMOWY ZAKŁAD od ETOTO

AJACCIO – CHAUMONT
Ligue A (FRA)
06.04.2019, 20:00
Typ: 2
kurs: 2,70
stawka: 5/10 ⛔5

 

Siatkówka Typy Dnia: Ajaccio – Chaumont

Po dobrym sezonie w Lidze Mistrzów Chaumont może się skoncentrować wyłącznie na rozgrywkach ligowych. Z pewnością szóste miejsce w tabeli nie satysfakcjonuje kibiców, a do końca rozgrywek sezonu zasadniczego pozostały tylko dwie kolejki. Szansa na poprawienie lokaty jest niewielka, pod warunkiem, że Chaumont wygra ostatnie dwa spotkania. Już pierwsze wyzwanie wydaje się mega trudne, gdyż na drodze staje drużyna, która nie przegrała od 26 stycznia. Ajaccio notuje super serię dziewięciu wygranych z rzędu. Do tego jeszcze nie lubi przegrywać na własnym parkiecie,w tym sezonie przegrało tylko dwukrotnie.

Siatkarskie Typy Dnia: Ajaccio – Chaumont

Ostatnia seria wywindowała zespół z Korsyki na drugą pozycję, lecz trudno będzie im utrzymać to miejsce. Montpellier i Rennes mają niewielkie straty punktowe i jeden mecz więcej do rozegrania. Mimo wszystko miejsce w pierwszej czwórce to wielki sukces Ajaccio i dobra pozycja wyjściowa w play-offach. Moim zdaniem mecz z Chaumont będzie dość trudną przeprawą dla wyspiarzy. Kursy bukmacherskie na ten mecz są mocno przewartościowane, dlatego jako typy na dziś polecam zagrać na gości po bardzo dobrym kursie.

Pamiętajmy, że Chaumont to wciąż wicemistrz Francji i zespół, który świetnie pokazał się w tym sezonie w rozgrywkach europejskich. Umiejętności siatkarskie oceniam wyżej od gospodarzy. Zresztą historia spotkań między zespołami pokazuje, iż Chaumont potrafi grać na Korsyce, co wielokrotnie udowodnili. Dzisiaj wzniosą się na wyżyny i pokażą miejsce w szeregu Ajaccio. Sezon jeszcze nie jest stracony.

? 20 PLN DARMOWY ZAKŁAD od ETOTO