W spotkaniu ostatniej kolejki sezonu zasadniczego rosyjskiej Super Ligi Kobiet pomiędzy Minchanką i Protonem Saratow, typy bukmacherskie jako wyraźnego faworyta wskazują drużynę gospodarzy. Wydaję się to oczywiste, gdyż po 21 meczach obecnego sezonu zespół gości ma na swoim koncie zero zwycięstw. Minczanka wygrała u siebie tylko dwa razy, dlaczego więc taki handicap dla gospodyń? Zapraszam na zapowiedź i darmowe typy siatkówka.

⚽️Odbierz 20 PLN na grę w LV BET ! 

Single
Minsk – Saratov
Rosja: Superliga (K)
24.03.2019, 15:00
Typ: Proton (+17,5 pkt)
kurs: 1,93
stawka: 6/10 ✅+5,58

 

Siatkówka Typy Dnia: Minchanka Mińsk – Proton Saratov

Takiego sezonu w wykonaniu zespołu z Saratowa nikt się nie spodziewał. Zaledwie trzy punkty, wszystkie u siebie po porażkach 2-3. Jednym z tych spotkań był mecz z Minczanką, która ma za sobą również słabą kampanię. W dzisiejszym spotkaniu faworytem są gospodynie, ale czy można spodziewać się po nich wielkiej siatkówki? Proponowane typy dnia są najlepszą odpowiedzią na to pytanie. W ostatnich czterech meczach siatkarki Mińska nie ugrały nawet seta, więc raczej nie rozbiją w pył nawet Saratova.

Jako typy bukmacherskie, polecam zakłady na handicap punktowy w stronę drużyny gości. Czy słaby Mińsk jest w stanie pokonać jeszcze słabszy Saratow różnicą aż 18 punktów? Proton nie mógłby zdobyć średnio więcej niż 19 punktów w secie. Myślę, iż drużynę gości stać nawet na seta, więc typy bukmacherskie na handicap punktowy proponowany jaki oferuje legalny bukmacher Fortuna po kursie 1,93 należy przyjąć z wdzięcznością.

⚽️Odbierz 20 PLN na grę w LV BET !