Półfinał Siatkarskiej Ligi Mistrzów, w którym spotkają się mistrz Włoch Sir Safety Perugia i mistrz Rosji Zenit Kazań. Ostatnie spotkanie tych dwóch klubów miało miejsce w Final Four poprzedniej edycji LM, wówczas gładko 3-0 wygrali Rosjanie, a katem Perugii okazał się zdobywca 19 punktów Wilfredo Leon. W tym sezonie Leon ponownie zagra, lecz już jako gracz stolicy Umbrii. Czy zatrzyma swój poprzedni Klub, z którym czterokrotnie z rzędu (2015-2018) wygrywał Ligę Mistrzów? Zapraszam na zapowiedź i darmowe typy dnia na to wielkie siatkarskie wydarzenie.

⚽️Odbierz 20 PLN na grę w LV BET ! 

Single
SIR SAFETY PERUGIA – ZENIT KAZAŃ
Siatkarska Liga Mistrzów
03.04.2019, 20:30
Typ: 1 (AH-1,5 seta)
kurs: 2,25
stawka: 3/10 ⛔3

 

Siatkówka Typy Dnia: Perugia – Zenit Kazań

Zenit od czterech lat króluje na parkietach siatkarskich. Zespół prowadzony przez znakomitego szkoleniowca Wladimira Alekno wygrywa wszystko co jest do wygrania. Bardzo stabilny, zbilansowany i świetnie prowadzony skład nie miał sobie równych w Europie. Jednak w obecnym sezonie drużynę po czterech latach gry opuścił jej czołowy zawodnik, przyszły przyjmujący reprezentacji Polski Wilfredo Leon. Warto uwzględnić tą roszadę oddając typy bukmacherskie na to spotkanie. Leon został zawodnikiem Perugii – klubu z wielkimi aspiracjami, który po zdobyciu mistrzostwa Włoch chce pokazać swoją moc również w Europie. W lidze mistrzów zajmowali już drugie (2017) i trzecie (2018) miejsce, a teraz interesuje ich tylko zwycięstwo. Po to właśnie sprowadzili Leona, który już czterokrotnie cieszył się ze zwycięstwa w LM.

Siatkówka typy bukmacherskie : Perugia – Zenit Kazań

Po odejściu Leona Zenit nie przeszedł rewolucji kadrowej. Trzon zespołu nadal stanowią: Michajłow, Anderson, Wolwicz Wierbow czy Butko, a nieobecnego Wilfredo zastąpiła gwiazda francuskiej siatkówki Earvin N’Gapet. Zespół nadal bardzo silny, lecz jakość gry już nie ta jak w poprzednich sezonach. O mały włos, a zakończyliby przygodę w LM w ćwierćfinale, gdzie męczyli się niemiłosiernie z naszym Treflem Gdańsk. O awansie musiał zadecydować dodatkowy set, ponieważ Trefl odrobił straty z Gdańska. Oczywiście w lidze rosyjskiej są liderem bo wygrali w sezonie zasadniczym 25 z 26 spotkań, ale poziom Superligii z roku na rok obniża się.

Czy po raz trzeci z rzędu wybiją z głowy Perugii marzenia o hegemonii w Europie? Typy bukmacherskie na to spotkanie skierowane są jednak w stronę zespołu włoskiego – przede wszystkim dlatego, bo gra on u siebie.  Moim zdaniem Rosjanie jeżeli chcą wygrać, to raczej w rewanżu na własnym parkiecie. Dlatego jako typy dnia polecam zagrać handicap na zwycięstwo Perugii różnicą dwóch setów. Zawsze bardzo dobrą ofertę handicapów ma legalny bukmacher LV Bet i właśnie z jego oferty pochodzą typy bukmacherskie na to spotkanie.

Półfinał Ligi Mistrzów to nie gra o pietruszkę, a Zenit to nie ogórki, więc stawkowanie na to zdarzenie dość ostrożne – 3j. Mam nadzieję, iż Perugia nie przestraszy się przeciwnika i zagra o pełną pulę świadoma, iż w Kazaniu będzie dużo ciężej. Nasze siatkówka typy zakładają dobre widowisko i wygraną gospodarzy.

⚽️Odbierz 20 PLN na grę w LV BET !