Wyraźnie przyspieszyły tempo rozgrywki w naszej rodzimej PlusLidze. Dopiero trzy dni temu zakończyły się emocjonujące półfinały, a już dzisiaj rozpoczynamy walkę o medale. Pierwszy mecz o trzecie miejsce rozegrany zostanie w Jastrzębiu, a miejscowi podejmować będą Aluron Virtu Wartę Zawiercie. Obydwa zespoły z pewnością rozczarowane są półfinałami, gdyż musieli uznać wyższość swoich rywali. Jak zmotywują się do ostatniej odsłony sezonu? Zapraszamy do Typerii na zapowiedź, analizę oraz darmowe typy bukmacherskie pojedynku o brązowy medal Plusligi.

? 20 PLN DARMOWY ZAKŁAD od ETOTO

Single
Jastrzębski Węgiel – Warta Zawiercie
PlusLiga
27.04.2019, 17:30
Typ: 2
kurs: 2,95
stawka: 4/10

 

Siatkówka typy: Jastrzębski Węgiel – Warta Zawiercie

Ściany wcale nie pomagały gospodarzom w półfinałach play-off, gdyż dwa pierwsze mecze w obydwóch parach wygrywali goście. Dopiero spotkania decydujące o finale padły łupem gospodarzy. Dlaczego więc tak niskie kursy na Jastrzębski wystawione przez bukmacherów?

Może kierowali się faktem, iż w PlusLidze Zawiercie jeszcze nigdy nie wygrało z Jastrzębiem? Owszem, historia spotkań ukazuje same zwycięstwa śląskiej drużyny, lecz ta historia jest tylko z dwóch sezonów. Myślę jednak, że forma jaką obecnie pokazują obydwa zespoły nie powinna tak faworyzować gospodarzy. Dlatego siatkówka typy kierujemy w stronę gości, dla których strefa medalowa to już wielkie osiągnięcie.


Typy Dnia: Jastrzębski Węgiel – Warta Zawiercie

Jastrzębianie wyraźnie pod formą w końcówce sezonu. Nie potrafili poradzić sobie z mocno osłabionym kadrowo Onico, któremu ustępowali przede wszystkim fizycznie. Szczególnie słabo wygląda gra Lyneela, który zachwycał nas przez cały sezon. Również rozegranie Kampy budzi zastrzeżenia, kompletnie omijał grę środkiem. Fromm na przyjęciu był zawsze słaby, ale tym razem kuleje również w ataku. Widać, że Kosok z powodu kontuzji nie może dać zespołowi tyle co w czasie sezonu zasadniczego. Dawid Konarski w tym sezonie odbudował formę w Jastrzębiu, lecz końcówka w jego wykonaniu nie powala  na kolana. Dobrze spisują się zmiennicy w osobach Buckiego i Ferensa, ale czy to wystarczy na rozpędzoną Jurajską Armię?

Zawiercianie mimo porażki w półfinale pokazali się z bardzo dobrej strony. Formą przede wszystkim imponuje Malinowski, który szaleje w ataku. Trochę faluje Portugalczyk Ferreira, lecz jego zagrywki potrafią rozbić przyjęcie przeciwnika. Przeplata on jednak bardzo dobre mecze ze słabymi. Masny trzyma poziom pokazując, iż należy do najlepszych rozgrywających w naszej lidze. Aluron „napędził stracha” najlepszemu zespołowi sezonu zasadniczego, dlaczego więc nie ma powalczyć z będącym raczej w dołku Jastrzębiem? Kurs 2,95 wystawiony przez ETOTO jest zdecydowanie przewartościowany, zatem należy się nad nim pochylić i spróbować jako typy dnia zagrać na zwycięstwo Aluronu Virtu Warty Zawiercie.

? 20 PLN DARMOWY ZAKŁAD od ETOTO

Dołącz do grupy Typeria