Pomimo zajęcia czwartego miejsca w sezonie zasadniczym, mało kto spodziewał się obecności Ostrawy w półfinale czeskiej Extraligi. Tymczasem DHL odprawił z kwitkiem mistrzów Czech i teraz walczy o finał z Czeskimi Budziejowicami. W rosyjskiej żeńskiej Superlidze play-offy na etapie ćwierćfinałów. W pierwszym meczu Urałoczka wygrała u siebie z Odincowem 3-0. Odincowo i Ostrawa grają dziś u siebie. Czy postawią się faworytom? Zapraszam na analizę i darmowe typy bukmacherskie z siatkówki.

? 20 PLN DARMOWY ZAKŁAD od ETOTO

5.04.19 16:00
kurs AKO: 2,51
stawka: 6/10  ✅ +9,06


18:00 Siatkówka Typy Dnia: Ostrava – Ceske Budejovice

W trzech zaciętych spotkaniach ćwierćfinałowych trzy zwycięstwa Ostrawy nad Karlovarsko i w pełni zasłużony awans do półfinału. Tu jednak wyższe progi. na drodze do finału stanęła najlepsza drużyna sezonu zasadniczego, która w pierwszym meczu nie dała szans siatkarzom z Ostrawy i wygrała wysoko 3-0. Dzisiaj drugi mecz na Morawach, a tutaj gospodarze nie zwykli przegrywać.

Od początku listopada w swojej hali zagrali 13 razy i tylko dwukrotnie zeszli z parkietu pokonani, ale nigdy do zera. Pogromcami okazali się Karlovarsko i … Czeskie Budziejowice. Typy bukmacherskie na to spotkanie wskazują jako faworyta zespół gości. Ugranie jednego seta przez Ostrawę jest bardzo prawdopodobne, więc proponuję over setowy jako siatkarskie typy na dziś, który połączymy w ako z typem z ligi rosyjskiej.

16:00 Siatkówka Typy Dnia: Odintsovo – Uralochka

W żeńskiej lidze rosyjskiej rozegrano dopiero pierwsze spotkania ćwierćfinałowe i wszystkie zakończyły się zwycięstwem faworytów. Urałoczka w Jekaterinburgu pewnie zwyciężyła Zarjeczje Odincowo 3-0. Drużyna gości tylko w drugiej partii nawiązała równorzędną walkę,którą przegrała 23-25. Dziś jednak Urałoczkę czeka o wiele trudniejsze zadanie, ponieważ gra na wyjeździe, w pięknej hali w Odincowie.

Zarjeczje z pewnością nie odda meczu bez walki, a wygranie seta jest w zasięgu możliwości drużyny. Zatem miejmy nadzieję, iż czeka nas mecz walki i obejrzymy co najmniej czterosetowy pojedynek. Jako siatkarskie typy dnia rekomenduję zakład akumulowany na over setowy w meczach w Ostrawie i Odincowie. Faworytami  tych spotkań są drużyny gości, ale to własny parkiet i kibice zmotywują gospodarzy do zwycięstwa w co najmniej jednym secie.

? 20 PLN DARMOWY ZAKŁAD od ETOTO