W 5 kolejce eliminacji Euro 2020, nasza reprezentacja zmierzy się na wyjeździe ze Słowenią. Jakie typy bukmacherskie warto wybrać na to spotkanie i czy podopieczni Jerzego Brzęczka odniosą kolejne zwycięstwo? Zapraszam na krótką zapowiedź meczu Słowenia – Polska oraz proponowane typy dnia. Zachęcam również do dołączenia do bukmacherskiej grupy Typeria. Konkursy z nagrodami, ekskluzywne promocje, skuteczne typy i wiele więcej! Np. dziś konkurs z nagrodami na mecz Polaków! 

? Odbierz 20 PLN w prezencie

➡️ użyj kodu promocyjnego TYPERIA


Słowenia – Polska kursy 

Kursy wystawione na to spotkanie przez bukmachera LV Bet są dość wyrównane. Polacy świetnie rozpoczęli eliminacje i są już niemal pewni awansu, ale dla gospodarzy będzie to jeden z kluczowych pojedynków. Ewentualna porażka może spowodować, że ich szanse na awans do przyszłorocznych Mistrzostw Europy stopnieją niemal do zera. Kurs na Polskę wynosi 2,30 i sugeruje, że typy bukmacherskie na Lewego i spółkę przynajmniej w teorii mają większe szanse na powodzenie.

Moim zdaniem dzisiejszy mecz nie ma faworyta, a ostatnie wyjazdowe wygrane Biało-Czerwonych nie były ani pewne, ani przekonujące. Tabela naszej grupy jest mocno „spłaszczona” i w zasadzie wszystkie zespoły (poza ostatnią Łotwą) mają jeszcze szanse na zajęcie lokaty premiowanej awansem. Jakie typy dnia z meczu Słowenia – Polska powinny znaleźć się na kuponie?


Słowenia – Polska typy bukmacherskie

Ostatnie kilkanaście miesięcy, to w reprezentacji Słowenii okres wielu zmian. W Lidze Narodów spadek do Dywizji D i 0 wygranych w 6 występach. Wcześniej również bardzo mizerna gra i ciągłe wpadki. Oczekiwania od zespołu z tak niezłym potencjałem kadrowym, były z pewnością o wiele większe. Po słabym okresie zwieńczonym kompletnie nieudaną przygodą w Lidze Narodów, władze słoweńskiej piłki zdecydowały, że konieczne są „porządki”. Na stanowisko selekcjonera wrócił w listopadzie ubiegłego roku Matjaz Kek. 57-latek trenował wcześniej Rijekę, z którą przełamał 11-letnią hegemonię Dinama Zagrzeb. Kek w przeszłości dowodził już słoweńską reprezentacją – wprowadził ją m.in. na MŚ 2010 w RPA. Do kadry wrócił nie tylko stary-nowy trener, ale po rocznej przerwie zameldował się  na niej również niekwestionowany lider – Jan Oblak.


Słowenia – Polska typy dnia

Od tamtej chwili gra Słoweńców nieco się poprawiła. Remisy po niezłych meczach z Izraelem i Macedonią, minimalna porażka z Austrią oraz wysoka wyjazdowa wygrana z Łotwą. Słoweńcy wracają na dobre tory, a biorąc pod uwagę ich potencjał kadrowy, mogą stanowić dla nas całkiem spore zagrożenie.

TYP: X (1=zwrot)
KURS: 2,20
STAWKA: 5/10

W skali szkolnej oceniłbym tą drużynę na solidne 3+ , podczas gdy Polakom przypadłaby nota 4. Wszystko jest więc możliwe i pierwsza utrata punktów w tych eliminacjach wisi w powietrzu. Do gry na Słowenię zachęcają dodatkowo naprawdę wysokie kursy. Proponowane typy bukmacherskie na ten mecz, to zakłady na X ze zwrotem w przypadku wygranej gospodarzy. Kurs na to zdarzenie wynosi w LV Bet 2,20. Proponowana stawka to 5/10.

TYP: Słowenia strzeli 
KURS: 1,62
STAWKA: 7/10

Druga warta rozważenia propozycja, to zakłady na bramkę dla Słoweńców. Pierwszy raz w tych eliminacjach Polacy wystąpią bez Glika i prawdopodobieństwo zakończenia się świetnej serii bez strat gola jest naprawdę wysokie. Kurs na gola dla gospodarzy, to w Etoto 1,62. Proponowana stawka na ten typ wynosi 7/10. Rejestrując się w Etoto z linku promocyjnego Typerii, Twoja pierwsza wpłata 100 PLN zostanie zamieniona na…300 PLN!


Słowenia – Polska przewidywane składy:

Słowenia: Oblak – Stojanović, Struna, Mevlja, Jokić – Kurtić, Krhin, Zajc – Ilicić, Sporar, Verbić.

Polska: Fabiański – Kędziora, Pazdan, Bednarek, Bereszyński – Zieliński, Klich, Krychowiak, Grosicki – Piątek, Lewandowski.

? Odbierz 20 PLN w prezencie
➡️ Dołącz do grupy TYPERIA

—————————————————————–
❗️ zniżka 4$ na pierwsze zakupy w AliExpress z kodem promocyjnym „fangol” https://www.fangol.pl/view/280735/darmowe-20-pln-na-pilkarskie