Smalawiczy – BATE typy, kursy, analiza;

W 8. kolejce ligi białoruskiej zmierzą się FK Smalawiczy i BATE Borysów. Czy BATE po raz kolejny straci punkty w meczu ligowym? Jakie typy bukmacherskie wybrać na ten mecz? Zapraszam na zapowiedź starcia Smalawiczy – BATE, oferowane przez bukmacherów kursy, a także sugerowane typy dnia. Postaw ten mecz u nowego legalnego bukmachera BETFAN i odbierz prezent dla czytelników Typeria.pl –zwrot stawki aż do 100 zł za pierwszy przegrany kupon. Trafisz? Wygrywasz! Nie trafisz? Możesz grać dalej lub od razu wypłacić środki – nie musisz obracać otrzymanym zwrotem!

Załóż konto z kodem promocyjnym TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️100 PLN zakład bez ryzyka⚠️

Smalawiczy – BATE typy i kursy

BATE do niedawna było uznawane za prawdziwego hegemona ligi białoruskiej.
Drużyna, która wygrywała bez większych problemów mistrzostwo kraju – popadła w przeciętność i coraz częściej zawodzi. Czy przedostatnią drużynę w tabeli – Smawaliczy, stać na urwanie punktów w tym meczu? Jakie typy bukmacherskie wybrać na kupon?

Kursy zaproponowane przez bukmachera BETFAN nie pozostawiają żadnych złudzeń, ale czy BATE uniesie presje i potwierdzi swoją dominacje? Smalawiczy już raz napsuło krwi gościom z Borysowa, a miało to miejsce stosunkowo niedawno, bo 14 lipca 2018.
Warto też zauważyć, że w tamtym okresie BATE było dużo lepszą drużyną niż obecnie.

Smalawiczy – BATE typy dnia

Problemy BATE zaczęły się już pod koniec ostatniego sezonu ligowego, w którym musieli uznać wyższość nowego mistrza – Dynamo Brześć. Niemrawy był także początek bieżących rozgrywek, gdy tracili punkty m. in ze Sławiją (0-1) czy Zhodino (0-0). Proponowane typy bukmacherskie zakładają bardzo otwarty mecz ze strony gości i zwartą defensywę gospodarzy, którzy najprawdopodobniej będą chcieli bazować na stałych fragmentach gry.

Smalawiczy to beniaminek, który w zupełności zadowoliłby się jednym punktem w tym meczu. Idealnym punktem odniesienia jest zespół Zhodino, który zdołał zatrzymać BATE na ich stadionie, wykazując się przy tym świetną postawą w defensywie. Proponowany zakład dotyczy tego, że BATE nie wygra w tym meczu do zera. Dopuszczalne scenariusze są więc takie, że będzie bezbramkowy remis lub po prostu gol niżej notowanych gospodarzy.

Smalawiczy – BATE typy:
BATE wygra do zera – NIE, kurs 2,06

⚠️Zagraj bez ryzyka⚠️


ZASADY PROMOCJI 100 ZŁ BEZ RYZYKA:

  • Promocja 100 zł bez ryzyka jest dostępna dla wszystkich osób, które założą konto u bukmachera Betfan z kodem TYPERIA, rejestrując się z linku promocyjnego
  • Zakład bez ryzyka dotyczy kwoty do 100 zł na pierwszy zakład po rejestracji
  • W razie porażki, bukmacher zwróci naszą stawkę na konto główne. NIE TRZEBA wykonywać żadnego obrotu i można od razu wypłacić środki!
  • W Betfan istnieje również bonus od depozytu 3000 zł ( 3 x po 1000 zł od 3 pierwszych wpłat na konto gracza)