Dwunastą kolejkę Ekstraklasy rozpocznie starcie Stali Mielec z Pogonią Szczecin. Jakie typy bukmacherskie wybrać na to spotkanie? Zapraszam na zapowiedź starcia Stal Mielec – Pogoń Szczecin, w której znajdziecie proponowane typy bukmacherskie, a także przewidywane składy.

Odbierz cashback 600 + freebet 60!
Zarejestruj się -> tutaj!

Kod bonusowy: TYPERIA

Stal Mielec – Pogoń typy bukmacherskie

Ekstraklasa nie zamierza się zatrzymywać, gdyż przed nami już dwunasta seria gier, którą rozpocznie starcie na stadionie w Mielcu. Gospodarze z Podkarpacia zmierzą się wtedy z aktualnym liderem ligi, czyli Pogonią Szczecin. Faworyt tego spotkania może być tylko jeden, nawet pomimo świetnej formy mielczan na początku tego sezonu.

Adam Majewski wykonuje świetną robotę w Mielcu, dzięki czemu teoretycznie najsłabsza kadrowo drużyna w stawce może pochwalić się aż 16 punktami po jedenastu kolejkach. Co ciekawe, jest to wynik o wyłącznie 5 oczek gorszy od aktualnego lidera Ekstraklasy i ich najbliższego rywala. Czy zatem istnieje szansa, że będziemy świadkami ogromnej niespodzianki już w pierwszym meczu 12. kolejki? Jakie typy bukmacherskie powinniśmy mieć na uwadze w meczu Stal Mielec – Pogoń Szczecin?

Stal Mielec – Pogoń typy dnia

Trzeba jednak nadmienić, że tak sowity dorobek punktowy Stali Mielec to zasługa głównie świetnej formy na samym starcie sezonu, kiedy to udało im się skorzystać z nieodpowiedniego przygotowania swoich rywali i ich lekceważącego podejścia do gry z ekipą z Podkarpacia. Ostatnie tygodnie natomiast już nie były tak kolorowe dla Stali, bo mówimy tu o dwóch przegranych 4-0 na wyjeździe w Gliwicach i w Białymstoku, ale także o łomocie 3-0 na stadionie w Mielcu od Widzewa Łódź. Chociaż podopieczni Majewskiego wciąż nie mają większych problemów z ogrywaniem ligowych słabeuszy, takich jak Śląsk czy Miedź.

Pogoń Szczecin za to marzy o zdobyciu mistrzostwa i zwyczajnie nie może sobie pozwolić na stratę jakichkolwiek punktów w Mielcu. Jak na razie gra Pogoni pod nowym trenerem nie wygląda zbyt przekonująco, ale ostatecznie liczą się jednak punkty, które Portowcy skrupulatnie zbierają tydzień w tydzień. Myślę, że przewaga piłkarskiej jakości jest tak duża, że Pogoń nie będzie miała zbyt wielkich problemów ze zgarnięciem kompletu punktów. Dlatego też moim typem na mecz Stal Mielec – Pogoń Szczecin jest wygrana gości na stadionie w Mielcu.

Stal Mielec – Pogoń typy:
wygra Pogoń @ 1.93

Stal Mielec – Pogoń Szczecin składy:

Stal: Mrozek; Kruk, Matras, Flis; Hiszpański, Gettinger; Kasperkiewicz, Wlazlo; Ratajczyk, Hamulic, Domański

Pogoń: Stipica; Borges, Triantafyllopolous, Zech, Bartkowski; Dąbrowski, Łęgowski; Kowalczyk, Grosicki, Kurzawa; Almqvist

Odbierz cashback 600 + freebet 60!
Zarejestruj się -> tutaj!

Kod bonusowy: TYPERIA