Spotkanie 1. kolejki Mistrzostw Świata 2022 w Katarze. Szwajcaria podejmie na Al Wakrah Sports Club zespół Kamerunu. Czy Afrykańczycy zaskoczą faworyzowanego rywala z Europy? Jakie typy bukmacherskie wybrać na to spotkanie? Zapraszam na zapowiedź starcia Szwajcaria – Kamerun, w której znajdziecie proponowane typy bukmacherskie, a także przewidywane składy. Zarejestruj się w Betclic i odbierz freebet do 200 zł za pierwszy nietrafiony kupon. Bez warunków obrotu!

Odbierz zakład bez ryzyka 200 zł!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod promocyjny: TYPERIAPL

Ferrari - Polak typy

Szwajcaria – Kamerun typy bukmacherskie

Szwajcarzy mają bardzo trudną grupę, w której poza nimi są Brazylijczycy, Serbowie i właśnie Kameruńczycy. Konfrontacja z Kamerunem jest na papierze najłatwiejszym meczem, jednak to tylko przewidywania. Afrykańskie drużyny potrafią zaskakiwać i punktem odniesienia jest dla nich z pewnością wyczyn Ghany z 2010 roku. Nie ma jednak wątpliwości, że do awansu z grupy będzie niezbędne zwycięstwo w tym meczu.

Popularni Helweci są raczej typem ekipy, która dobrze odnajduje się przeciwko trudnym rywalom. Już poprzednie turnieje pokazały, że nie jest wcale tak łatwo zdominować Szwajcarów. W samych powołaniach nie brakuje zawodników z ogromnym doświadczeniem, ale też sporym potencjałem. Mowa tutaj o weteranie Shaqirim, ale też Seferoviciu, Embolo, Rodriguezie czy Sommerze. Nie ma może tutaj tylu gwiazd jak np. w Brazylii, jednak jest bardzo dobrze zgranie i dobra perspektywa na przyszłość. Jakie typy warto wziąć pod lupę w 1. kolejce fazy grupowej Mistrzostw Świata?

Odbierz zwrot do 600 zł w Fortunie
Wypłata BEZ OBROTU!

Szwajcaria – Kamerun typy dnia

Kameruńczycy w końcu wracają do najbardziej prestiżowych rozgrywek na świecie. W samej kadrze przeważają zawodnicy, którzy na co dzień występują w europejskich klubach. Trudno tutaj znaleźć takiego lidera jak swego czasu Samuel Eto’o. Warto jednak docenić potencjał takich zawodników jak Aboubakar, Choupo Moting, Ekambi czy bramkarz Onana. Najmniej efektownie prezentuje się formacja defensywna, w której najpewniejszym punktem wydaje się być Wooh, który gra w Rennes. Szanse na awans z grupy dla tej reprezentacji są raczej iluzoryczne, jednak mecz ze Szwajcarią mocno zweryfikuje tą tezę.

Nie ma wątpliwości, że zwycięstwo w tym meczu to priorytet dla reprezentacji, która aspiruje, by awansować do fazy pucharowej. Konfrontacje przeciwko Brazylii czy Serbii będą z pewnością bardzo wymagające, ale nigdy nie można wykluczyć niespodzianek. Myślę że wbrew ogólnej opinii – Kameruńczycy udowodnią, że nie warto ich stawiać na straconej pozycji. Proponowany typ to właśnie gol Afrykańczyków.

Szwajcaria – Kamerun typy:
gol Kamerunu @1.74

Odbierz zakład bez ryzyka 200 zł!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod promocyjny: TYPERIAPL

Ferrari - Polak typy