Anglicy przełamali wieloletnią klątwę i wygrali rzuty karne. Czy to znak, że w końcu nadchodzi ich moment i po latach zawstydzających porażek odzyskają miejsce wśród najlepszych reprezentacji świata? Zapraszam na typy bukmacherskie oraz zapowiedź spotkania ćwierćfinałowego Szwecja – Anglia.

Singiel
Szwecja – Anglia
Mundial 2018
07.07.2018 godz. 16:00
Typ: Zwycięstwo Anglii
Kurs: 1.95
Stawka: 8/10 ✅ +7.6

Singiel
Szwecja – Anglia
Mundial 2018
07.07.2018 godz. 16:00
Typ: Walker +92.5% celnych podań
Kurs: 2.05 (1.8 x 1.14)
Stawka: 8/10 ⛔8
Singiel
Szwecja – Anglia
Mundial 2018
07.07.2018
godz. 16:00
Typ: Awans Anglii
Kurs: 1.40
Stawka: 10/10 ✅ +4

?Postaw te typy w Forbet. Odbierz 1250 zł na start???

Popołudnie w Premier League

Mecz ćwierćfinałowy Szwecja – Anglia porównałbym do jednego z sobotnich spotkań rozgrywanych w Premier League. Każdy może wygrać z każdym, nawet czerwona latarnia ligi dysponuje jakością wystarczającą, by urwać punkty zespołowi z czołówki tabeli. Szwedów nie można jednak porównywać do klubu z dołu tabeli ligi angielskiej – to zespół bardzo solidny, mający świetnego Forseberga, ułożony taktycznie i wyrachowany. Anglicy z kolei, to właśnie drużyna z czuba tabeli, naszpikowana gwiazdami, będąca faworytem, jednak w przeszłości dająca się już wielokrotnie zaskoczyć. To Tottenham, grający trudny wyjazd z Evertonem. Tottenham na papierze jest faworytem, jednak wystarczy że ich przewaga na boisku nie zostanie udokumentowana golem, rywale wyprowadzą szybką kontrę i…do gry wchodzą nerwy. Szwecja – Anglia, to właśnie taki mecz. Drużyna posiadająca większą jakość mierzy się z teamem solidnym, który na zwycięstwo musi ciężko zapracować. Typy bukmacherskie na mecz Szwecja – Anglia muszą uwzględniać, że każdy wynik jest tu możliwy. Tak jak w Premier League – potentaci też zaliczają czasami niespodziewane potknięcia.


Football is coming home

Rozbudzone nadzieje, euforia, gorączka – to tylko jedne z wielu określeń oddających panujące w Anglii nastroje. Lata porażek i upokorzeń wytworzyły we wszystkich angielskich kibicach ogromny głód sukcesu. Przed Mundialem mało osób wierzyło, że zespół Garetha Southgate’a stać na sukces. Panowało powszechne przekonanie, że Anglicy wybierają się do Rosji głównie po doświadczenie. Tak się jednak nie stało, a z każdym kolejnym spotkaniem Harry Kane i spółka nabierali coraz większej pewności siebie. Wygranie rzutów karnych z Kolumbią niewątpliwie jeszcze bardziej pogłębiło ich wiarę w możliwość odniesienia końcowego sukcesu. Typy bukmacherskie na awans Anglii do następnej fazy turnieju może nie powalają kursem, ale wydają się całkiem niezłą propozycją, zwłaszcza do kuponu AKO. Kurs na zakwalifikowanie się Anglików do półfinału wynosi w Forbet 1.40.

Mądra przebudowa

Southgate przebudował zespół w bardzo rozsądny sposób. Rooney, Sturridge, Hart, czy też Smalling byli zawodnikami z wyrobioną marką, jednak nie dawali drużynie tak wiele jak powinni. Dzisiejsza Anglia, to głównie gracze młodzi, wciąż się rozwijający, ale głodni gry i sukcesów. Wydaje się również, że zbliżony wiek większości zawodników pozwala na uniknięcie podziałów w szatni. To trochę inne reprezentacja niż tamta, w której występowali Terry, Cole, Rooney, Gerrard czy Lampard. Do najbardziej doświadczonych zawodników należy Kyle Walker, co najlepiej pokazuje jak bardzo odmłodzone zostały Lwy Albionu.

Pile ?

Post udostępniony przez England (@england)

Obrońca Manchesteru City w ustawieniu 3-5-2 występuje jako „pół prawy” obrońca, przez co notuje bardzo wysoką skuteczność celnych podań. Piłkę kieruje z reguły do najbliższej ustawionego partnera, rzadko kiedy próbuje ryzykownych kilkudziesięciometrowych zagrań. W swoich występach na trwających MŚ „wykręcił” kolejno 96,96 oraz 98% udanych podań. Typ na powyżej 92,5% celnych podań Walkera Fortuna wyceniła na 1.80. Jeżeli typy bukmacherskie na zwycięzcę tego spotkania wydają się Wam zbyt ryzykowne, warto spróbować właśnie tego zakładu.


Typy bukmacherskie i prognoza

Sensacja wisi w powietrzu, ja podejmuję jednak ryzyko i typuję, że do dalszej fazy turnieju przejdą Anglicy. To jest ich moment, Szwecja poza walką i solidną defensywą nie ma do zaoferowania zbyt wiele. Owszem, czasami walka i boiskowa praca mogą mieć znaczenie o wiele większe niż piłkarska jakość – sądzę jednak, że dziś nie będziemy świadkami takiego przypadku. Typy bukmacherskie na awans bądź zwycięstwo Anglików oraz pewną i skuteczną grę Kyle’a Walkera, to chyba najlepsze opcje na dzisiejszy mundialowy dzień. Kurs na zwycięstwo Anglii wynosi w Forbet 1.95.

Przewidywane składy:

Szwecja: Olsen; Krafth, Lindelöf, Granqvist, Augustinsson; Claesson, Larsson, Albin Ekdal, Forsberg; Berg, Toivonen.

Anglia: Pickford; Walker, Stones, Maguire; Trippier, Dele, Henderson, Lingard, Young; Sterling, Kane.

?Postaw te typy w Forbet. Odbierz 1250 zł na start???