Wyjazdowe zwycięstwo z Rumunią 2:0 zapewniło Szwedom kwalifikację do Euro 2020. Jakie typy bukmacherskie wybrać na ich starcie z outsiderem grupy? Czy gospodarze urządzą sobie trening strzelecki? Sprawdźcie kursy na zakłady i proponowane typy dnia dotyczące meczu Szwecja – Wyspy Owcze.

Z kodem „TYPERIA” otrzymasz 200 PLN zakład bez ryzyka oraz darmowy zakład 29 PLN w prezencie! Sprawdź szczegóły promocji TUTAJ

? Odbierz 229 PLN

Szwecja – Wyspy Owcze typy dnia

Szwedzi podejdą do spotkania z Wyspami Owczymi na pełnym luzie, ponieważ ich awans na przyszłoroczne Mistrzostwa Europy jest już pewny. Wygrana na trudnym terenie z Rumunią przyszła zaskakująco łatwo, jednak rywale nie stanęli na wysokości zadania. Reprezentacja Trzech Koron grała mądrze, neutralizowała ataki Rumunów i nie pozwoliła im na przejęcie inicjatywy. Niezależnie od wyniku spotkania z Wyspami Owczymi, Szwecja pozostanie na drugim miejscu w grupowej tabeli. Proponowane typy bukmacherskie skupiają się na scenariuszu, w którym grający bez presji gospodarze okażą przyjezdnym nieco litości.

Wyspy Owcze przegrały aż 8 z 9 ostatnich występów i regularnie potwierdzają, że dla znakomitej większości drużyn są jedynie dostarczycielem punktów. Kursy na zakłady 1X2 wystawione przez bukmachera STS dobitnie potwierdzają powyższe słowa. 1.05 na Szwedów i aż 35.57 na gości świetnie obrazuje różnicę w jakości obu zespołów. Należy spodziewać się rotacji w składzie Szwedów – trener Janne Andersson powinien dać szanse gry kilku zmiennikom.

Nie spodziewam się huraganowych ataków gospodarzy przez całe spotkanie. Szwedzi w ostatnich kilkunastu miesiącach prezentują mocno defensywny i mało atrakcyjny styl gry, rzadko kiedy również strzelają swoim rywalom więcej niż 3 bramki. Rozluźnienie spowodowane awansem, rotacje w składzie oraz momentami toporny sposób przeprowadzania akcji sprawiają, że proponowane typy dnia dotyczą goli Szwedów. Zakład na poniżej 3,5 trafienia Niebiesko-Żółtych wyceniony został na 1,80. W ostatnich 20 domowych występach Szwecja tylko raz potrafiła strzelić rywalom więcej niż 3 bramki.

Z kodem „TYPERIA” otrzymasz 200 PLN zakład bez ryzyka oraz darmowy zakład 29 PLN w prezencie! Sprawdź szczegóły promocji TUTAJ

? Odbierz 229 PLN