Fame MMA 13: Takefun – Hejter. Typy, kursy, zapowiedź.

Drugi pojedynek Fame MMA 13 to starcie Rafał „Takefun” Górniak – Mariusz „Hejter” Słoński. Jakie typy bukmacherskie wybrać na tą walkę? Czy będziemy świadkami czwartego występu Hejtera, który zakończy się przed czasem? Zapraszam na zapowiedź Takefun – Hejter, w której znajdziecie typy, kursy, a także analizę szans obu zawodników. Zakłady na Fame MMA 13 dostępne są tylko u legalnego bukmachera Betclic. Wpisując przy rejestracji kod promocyjny TYPERIAPL, otrzymujecie pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka. Sprawdźcie typy na pozostałe walki gali Fame MMA 13.

Odbierz zakład bez ryzyka 200 zł na Fame MMA 13!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod promocyjny: TYPERIAPL

Takefun - Hejter typy


Takefun – Hejter.
Zakład bez ryzyka 200 zł ze zwrotem stawki bez obrotu!

Zakłady na walkę Takefun – Hejter oferuje wyłącznie bukmacher Betclic. To jedyna strona, na której możesz legalnie postawić typy na sobotnią galę. Jak odebrać ekskluzywny zakład bez ryzyka 200 zł dla czytelników Typeria.pl i obstawiać zakłady na Fame MMA 13 bez ryzyka? Instrukcja działania jest banalnie prosta i mieści się w poniższych kilku krokach:

  1. Załóż konto w Betclic, korzystając z linku promocyjnego
  2. Podczas rejestracji wpisz kod promocyjny TYPERIAPL, który aktywuje na Twoim koncie gracza zakład bez ryzyka do 200 zł
  3. Zweryfikuj swoje konto
  4. Zrób pierwszą wpłatę (min. 70 zł) i postaw pierwszy kupon.
  5. Jeśli Twoje typy okażą się celne otrzymujesz wygraną.
  6. Jeśli kupon będzie przegrany, otrzymasz zwrot stawki do 200 zł w formie freebetu. Aby wypłacić zwrot, wystarczyć tylko 1 raz postawić otrzymany freebet na kupon z łącznym kursem min. 2.14
  7. Wygrana z zakładu za freebet trafia na konto główne i jest gotowa do wypłaty. Bez obrotu i dodatkowych wymogów!

Takefun Fame MMA 13 – kursy i typy bukmacherskie

Rafał „Takefun” Górniak, to 25-letni streamer i twórca internetowy. Wrocławianin jest bliskim znajomym The Nitorozyniaka, który na Fame MMA 13 wystąpi w walce wieczoru. Takefun zdecydował się zmierzyć z Hejterem, jednak pomysł na taki pojedynek nie wyszedł z jego inicjatywy. Słoński poszukując rywala do kolejnego starcia zaczepiał prywatnie wielu influencerów, a Górniak był pierwszym, który mu nie odmówił.

W walce Takefun – Hejter warto zdecydować się na typy bukmacherskie dotyczące wygranej Rafała Górskiego. Sztuczny konflikt wywołany przez Hejtera ostatecznie przerodził się w rzeczywistą, wzajemną niechęć obu panów. Najważniejsze jednak, że Hejter zaczepiając Takefuna nie posiadał pełni informacji o swoim ewentualnym rywalu. Zupełnie nie zdawał sobie sprawy z tego, że jego przyszły oponent od wielu miesięcy ćwiczy stójkę i należy do bokserskiego klubu Puncher Wrocław.


Hejter Fame MMA 13 – kursy i typy bukmacherskie

Mariusz „Hejter” Słoński internetową popularność zdobył jako jeden z członków kontrowersyjnego teamu „Kamerzysty”. Od momentu w którym Słoński „zakręcił się” wokół Fame MMA, oferty kolejnych walk spływają do niego regularnie. Hejter gwarantuje emocje, kontrowersje i dowozi tak bardzo oczekiwane „dymy”. Jak dotychczas, Hejter wystąpił w 4 wydarzeniach spod szyldu Fame MMA i odniósł w nich 2 zwycięstwa.

Swoją wyższość pokazał jednak tylko nad Tomkiem Olejnikiem oraz Rafonixem, którego usadził pierwszym ciosem w walce zakończonej po 6 sekundach. Stawiając typy bukmacherskie na starcie Takefun – Hejter trzeba mieć na uwadze, że pojedynek rozegrany zostanie na zasadach K1, a najsilniejszą i jedyną znaczącą płaszczyzną Hejtera jest parter. We wszystkich dotychczasowych walkach Słoński zawsze dążył do obalenia i trudno przewidywać, by dał sobie radę nie mogąc korzystać z ulubionej broni.

Takefun - Hejter typy

Takefun – Hejter typy i kursy

Kursy bukmacherskie na walkę Takefun – Hejter przez długi czas były bardzo wyrównane. Kiedy tylko pojawiła się informacja o stójkowym doświadczeniu Górskiego, które następnie potwierdzone zostało na media treningu, nie było już wątpliwości, kto jest faworytem tego starcia.

Takefun - Hejter typy

Aktualne 1.25 na Takefuna jest przesadnie niskim kursem. Nie zmienia to faktu, że typy na wygraną Górniaka mają naprawdę wielkie szanse powodzenia. Bardziej atrakcyjnie prezentują się jednak te, które zakładają, że reprezentant Punchera upora się ze swoim rywalem przed czasem.

Takefun - Hejter typy


Takefun – Hejter typy bukmacherskie na Fame MMA 13

Hejter sprawia wrażenie osoby mocno pogubionej w otaczającym go internetowym showbiznesie. Zaczepianie kolejnych influencerów i proszenie się o walkę tylko to potwierdza. Słoński zmaga się aktualnie z problemami finansowymi i pilnie potrzebuje zastrzyku gotówki. W związku z powyższym, przyjąłby prawdopodobnie niemal każdą propozycję, byle tylko otrzymać wypłatę. Twórca otwarcie mówi również o swoich problemach z nadużywaniem alkoholu, co tylko dopełnia jego kontrowersyjnego wizerunku. Jakby tego było mało, przed oficjalnym ważeniem i media treningiem Fame MMA 13 Hejter otrzymał niepokojącą informację dotyczącą jednego z członków swojej rodziny. Szczegóły nie są znane, jednak wiadomość ta bardzo poruszyła i zszokowała Słońskiego, co pewnością nie pomoże mu w mentalnym przygotowaniu do walki. W pojedynku Takefun – Hejter typy bukmacherskie na tego drugiego mają nikłe szanse powodzenia. Jak się okazuje nie tylko z powodów czysto sportowych.

Potrafiący odnaleźć się w stójce Takefun, będzie musiał poszukać sposobu na przewagę wzrostu i zasięgu ramion rywala, ale nie sądzę, by stanowiło to dla niego wielki problem. Mając w pamięci poprzednie walki Hejtera i jego nieporadność w bokserskich wymianach, można być niemal pewnym, że ciosy Górskiego w sobotni wieczór trafią do celu. Oczywiście przy założeniu, że stójkowe umiejętności Takefuna nie są jedynie miejską legendą. Media trening pokazał, że Górski ma jakieś pojęcie o boksie, dlatego decyduję się na ryzykowne, ale wciąż całkiem opłacalne typy na wygraną Takefuna przed czasem. Tylko 1 z 4 walk Hejtera potrwała pełen dystans. Było to starcie z nieprzygotowanym do pojedynku i niemającym niemal żadnych podstaw MMA Filipem Zabielskim. W walce z Takefunem, pomimo formuły K1 i liczenia, Hejterowi może zabraknąć argumentów, aby nie dać się skończyć przed czasem.

Takefun – Hejter typy i kursy:
Takefun KO, TKO, DQ, 2.10
zwrot

Odbierz zakład bez ryzyka 200 zł na Fame MMA 13!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod promocyjny: TYPERIAPL

Japczan - Pasut typy