Kariera 21-letniego tenisisty z Wrocławia nabrała w ostatnich miesiącach niesamowitego tempa. Jeszcze we wrześniu Hurkacz notowany był w 5 setce światowego rankingu. Punkty, które uzyskał dochodząc do kolejnych finałów i półfinałów challengerów, pozwoliły mu na ogromny awans w klasyfikacji najlepszych tenisistów. Obecnie znajduje się na miejscu 189, a tym samym wyprzedza zmagającego się z kontuzjami Jerzego Janowicza. Wielkoszlemowy debiut w wykonaniu Huberta nie był udany. Polak nie przebrnął kwalifikacji i w turnieju głównym Australian Open 2018 mógł uczestniczyć jedynie w roli widza. Jakie tenis typy dnia na spotkanie Hurkacz – Trungelliti będą najlepsze?

10 PLN Prezent od Forbet

Hurkacz – Trungelliti tenis typy dnia

O wiele lepszy wynik osiągnie być może na rozpoczynającym się właśnie Roland Garros. I właśnie na zbliżający się mecz szykujemy nasze tenis typy dnia. W kwalifikacjach do turnieju głównego Hubert zdołał pokonać już dwóch rywali, nie tracąc przy tym ani jednego seta. Zwycięstwo z Niemcem Hanfmannem nie przyszło jednak łatwo – w obu setach decydować musiał tie-break. W finale kwalifikacji na Hurkacza czeka równie wymagający rywal, a jest nim Argentyńczyk Marco Trungelliti. Jego droga do finału kwalifikacji była chyba nieco trudniejsza. Mierzył się z dobrze odnajdującymi się na clay’u Renzo Olivo oraz Pedro Sousą. Trungelliti w połowie kwietnia wygrał challenger w we włoskiej Barlettcie, a następnie solidnie zaprezentował się w turnieju kategorii ATP World Tour 250 w Stambule. W 2 poprzednich sezonach Argentyńczyk w Paryżu prezentował się nieźle – jako kwalifikant dochodził do drugiej rundy. Największym echem w sportowym świecie odbił się jego udział we French Open 2016, kiedy to uległ mu sam Marin Cilić.

Hurkacz – Trungelliti typy na jutro tenis

Doświadczenie, które posiada Trungelliti będzie jego największą bronią w spotkaniu z Hurkaczem. Typy bukmacherskie na rywala naszego rodaka nie będą jednak dobrym rozwiązaniem. Polak jest na fali, młody, świeży, złakniony gry, sukcesów i wspinania się na coraz wyższy poziom. Poza tym – co ważne – ma dobrze poukładane w głowie i potrafi skoncentrować się na swoich zadaniach. Jego rywal jest jednak faworytem tego spotkania, stoją za nim umiejętności, ma z Paryża dobre wspomnienia i na pewno nie wystąpi u niego debiutancka trema. Obaj tenisiści znajdują się w bardzo dobrej formie i wydaje się, że o ostatecznym wyniku może zadecydować dyspozycja dnia. W związku z tym skłaniam się ku typowi na over gemowy. Sądzę, że spotkanie które nas czeka niekoniecznie ułoży się pod dyktando „Trunge” i nasz rodak powalczy jeśli nie o zwycięstwo, to przynajmniej chociaż o honorowego seta.

Typy dnia: powyżej 22.5 gema✅
kurs: 1.85
10 PLN Prezent od Forbet